




Rozmery 36×50 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka CREAVIT Séria PAULA Rozmer 35,5x50 cm Šírka 355 mm Hĺbka 500 mm Farba Čierna Materiál Keramika Technológia splachovania Standard Objem splachovacej vody Splachovanie 3 l, Splachovanie 6 l Tvar Klasik Balenie neobsahuje WC sedátko Hmotnosť / ks 24.0 kg Balenie 1 ks EAN 8698531174226 Taric 69109000 Záruka 2 roky Vysvetlivky Water saving - úsporné splachovanie Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu. Úsporné splachovanie je možné použiť pri splachovacom mechanizme (v nádržke WC kombi alebo podomietkovej nádržke pri závesnom WC), ktorého vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 4 litrov. V prípade duálneho splachovania u malého tlačidla objem od 3 litrov a väčšieho tlačidla objem od 4,5 litra vody
| Šírka: | 36 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Typ | Závesný |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Odpad | Zadný |
| Design | Oblý |
| Série | PAULA |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35,5x50 cm |
| Materiál | Keramika, Keramika |
| Tvar | Klasik, Klasik |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Standard |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 6 l |
| Ean | 8698531174226 |
| Šírka (mm) | 355 |
| Výrobca | CREAVIT |
| Séria | CREAVIT Paula |
| Hĺbka (mm) | 500 |

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kombi, hranatý, s variabilným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

35×36×53 cm, závesný, dizajnový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
34×37×54 cm, závesný, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
36×36×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom