





Rozmery 37×36×48 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
MEXEN RICO Rimless závesná misa, slim , 48 x 35 cm, čierna matná, 3372XX85 Technické údaje Výrobca: Mexen Séria: Rico Veľkosť: 480x350x360 mm Typ: závesné Splachovací systém: rimless (bez-okrajový) Farba: čierna matná Materiál: sanitárna keramika montáž: na stenu ID: 3372XX85 EAN: 5907709126282 rozteč uchytenia: 18cm produkt bez toaletného sedátka (može byť doplnené toaletným sedátkom ID: 39010185 , alebo 39100185)
| Šírka: | 36 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 48 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Typ | Závesný |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Odpad | Zadný |
| Design | Oblý |
| Povrch | Matný |
| Bez okrajové | Áno |
| Ochranný povlak | Áno |
| Ean | 5907709126282 |
| Dĺžka (mm) | 480 |
| Výška (mm) | 370 |
| Šírka (mm) | 360 |
| Tvar | Oválny |
| Materiál | Sanitárna keramika |
| Séria | Mexen Rico |
| Montáž | Závesné |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Mexen |

Kombi, hranatý, oblý
Skladom
Kombi, hranatý, s variabilným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

36×36×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
34×37×54 cm, závesný, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
35×36×53 cm, závesný, dizajnový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom