





Rozmery 34×37×49 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen CARMEN Rimless závesná wc misa, 49 x 37 cm, čierna matná, 3388XX85 WC závesné je vybavené splachovacím systémom Rimless a je vyrobený zo sanitárnej keramiky. Je k dispozícii v klasickej bielej farbe ale aj čiernej matnej farbe. Závesná misa je hlboká 49 centimetrov a široká 37 centimetrov, jej výška je 34 centimetrov. Technické údaje Veľkosť: 490x370x340 mm Typ: závesné Splachovací systém: rimless (bez-okrajový) Farba: čierna matná Materiál: sanitárna keramika montáž: na stenu ID: 3388XX85 rozteč štandard 18cm produkt sa predáva bez toaletného sedátka (pozri ponuku toaletných sedátok)
| Šírka: | 37 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 49 cm |
| Výška: | 34 cm |
| Typ | Závesný |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Odpad | Zadný |
| Design | Oblý |
| Povrch | Matný |
| Bez okrajové | Áno |
| Ochranný povlak | Áno |
| Ean | 5907709126329 |
| Dĺžka (mm) | 490 |
| Šírka (mm) | 370 |
| Výška (mm) | 340 |
| Tvar | Oválny |
| Materiál | Sanitárna keramika |
| Séria | Mexen Carmen |
| Montáž | Závesné |
| Výrobca | Mexen |

Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, hranatý, oblý
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom