






Rozmery 140×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Predstavujeme elegantnú súpravu obliečok z kvalitnej bavlny, ktorá vnesie do vašej spálne tropickú a exotickú atmosféru. Obliečky zdobí jemná potlač exotických listov, ktorá dodá interiéru sviežosť a jedinečný charakter. Šírka: 140 cm, dĺžka: 200 cm, obliečka na vankúš 1 ks 70x80 cm, farba: viacfarebná, hmotnosť: 105 GSM, zloženie: 100% bavlna.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko, Francúzske |
| Farba | Zelená |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571699183 |
| Hustota látky | 105 GSM |
| Rozmery prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 1 ks 70 x 80 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

160×200 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
140×200 cm, saténová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, francúzska
Skladom
Bavlnená, saténová, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, s kvetinovým motívom
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, saténová, z bavlneného saténu
Skladom
Mušelínová, s kvetinovým motívom
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, francúzska, z mikrovlákna
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Skladom
Bavlnená, francúzska, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, so zvieracím motívom, jednolôžková
Skladom