




Rozmery 160×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 43,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kolekciu JERSEYLOVE tvoria posteľné súpravy zo 100% bavlny. Jersey je pletenina, ktorá sa vyznačuje pružnosťou a odolnosťou a zároveň je hebká na dotyk a ľahko sa používa. Obliečky sú šetrné k pokožke, látka sa nekrčí a nevyžaduje žehlenie. V kombinácii s moderným dizajnom a módnymi farbami ho zákazníci vysoko oceňujú. Obliečky z kolekcie JERSEYLOVE sú vyrobené z úpletov s certifikátom OEKO-TEX. Zloženie: 100% bavlna. Hmotnosť: 140g/m2. Zapínanie: zips. Rozmer: 160x200 +2x (70x80) cm. Farby na obrázkoch sa môžu mierne líšiť od skutočnosti.
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
| Farba | Biela |
| Zapínanie | Zips |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 04988466085 |
| Hustota látky | 140 GSM |
| Rozmery prikrývky | 160 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Vlastnosti | Nežehlivé |
| Výrobca | Darymex |

140×200 cm, z mikrovlákna, so zipsom
Skladom
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
Krepová, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zvieracím motívom
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Na odoslanie o 2 dni
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, saténová
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, francúzska, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zvieracím motívom
Skladom
Bavlnená, francúzska, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom