Aigostar - LED RGBW Stmievateľný podhľadový panel MESH LED/36W/230V 60x60 cm
5,0(1 hodnotenie)
Zobraziť históriu ceny
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
SmartAno
Farba svetlaStudené biele
FarbaBiela
ŠtýlOstatné
TypLED panel podhľadový
FunkcieLED technológia/RGB/Stmievateľné mobilným telefónom
MiestoObývačka/Spálňa
TvarŠtvorcový
Stupeň krytia (ip)IP20
PäticaIntegrovaný LED modul
Max. príkon zdroja36 W
Počet žiaroviek1
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Príkon zdroja36 W
Ekvivalent klasickej žiarovky297 W
Teplota chromatickosti2700-6500 K
Celkový svetelný tok4800 lm
Index podania farieb (cri)80 Ra
Uhol vyžarovania120 °
Priemerná životnosť zdroja30000 h
Počet spínacích cyklov12500 ON/OFF
Napätie230 V
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Celkový príkon svietidla36 W