







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním. Možno plynule stmievať, meniť farbu svetla alebo voliť medzi prednastavenými režimami. Funkcia pamäti - svietidlo si zapamätá nastavené hodnoty iba pri vypnutí diaľkovým ovládačom, pri vypnutí klasickým vypínačom sa vráti do pôvodného nastavenia. Nočný režim - svieti tlmeným svetlom. Farebná teplota: 3000-6000K. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Celkový svetelný tok | 4930 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 58 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 340 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 58 W |
| Tvar | Štvorcový |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 58 W |
| Series | SLIMFRAME Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Používateľské recenzie
chybny navod na sparovanie s DO, zakaznicky servis ma odkazal na reklamacne oddelenie...
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
rozne druhy svetla, moznost stmievatelnosti, dialkove ovladanie
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky



Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo


LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom



Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Plastový
Skladom
Plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom


Kovový
Skladom

Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo


Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo