Brilagi - LED stmievateľné svietidlo SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm biela + diaľkové ovládanie
5,0(2 hodnotenia)
-9 %
Zobraziť históriu ceny
FarbaBiela
Celkový svetelný tok4930 lm
Index podania farieb (cri)80 Ra
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja58 W
Teplota chromatickosti3000-6000 K
Ekvivalent klasickej žiarovky340 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja58 W
TvarŠtvorcový
ŠtýlOstatné
MiestoSpálňa/Obývačka
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Celkový príkon svietidla58 W
SeriesSLIMFRAME Brilagi
VýrobcaBrilagi
Recenzie
5.0
2 hodnotenia
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Používateľské recenzie
Spokojný používateľ
chybny navod na sparovanie s DO, zakaznicky servis ma odkazal na reklamacne oddelenie...
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
Spokojný používateľ
rozne druhy svetla, moznost stmievatelnosti, dialkove ovladanie
Stiahnuté z Heureky
Podobné produkty
Brilagi - LED Stropné svietidlo SLIMFRAME LED/36W/230V 45x45 cm biela
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo SLIMFRAME LED/58W/230V 120x30 cm biele + DO
-9 %
SkladomDoprava zadarmo
Trio Umberto led stropné osvetlenie chróm tr 680310106 TR680310106
Kovový, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné LED svietidlo Riza, 1x LED 18w, 3000k, betón
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
BERGE MONTÁŽNY RÁMČEK kľučiek pre LED panely 60x60cm
-44 %
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Eglo 33209 - LED RGBW stmievateľné stropné svietidlo FUEVA-C LED/21W/230V 30x30 cm biela
-8 %