Aigostar - LED RGBW Stmievateľné nás. svietidlo MESH Smart LED/12W/230V + DO biela
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
Parametre
SmartAno
Farba svetlaStudené biele
FarbaBiela
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom2
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok1400 lm
TypNástenné svietidlo
FunkcieAlexa/Ovládanie telefónom/Stmievateľné mobilným telefónom
Ekvivalent klasickej žiarovky94 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja12 W
Počet spínacích cyklov15000 ON/OFF
TvarGuľatý
Uhol vyžarovania120 °
Index podania farieb (cri)80 Ra
ŠtýlOstatné
MiestoSpálňa/Obývačka
Celkový príkon svietidla12 W
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja12 W