

Rozmery 30×41 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená dekorácia hlavy vlka na zavesenie na stenu je moderná bytová dekorácia inšpirovaná prírodou. Je vyrobená z dreva. Rozmery dekorácie sú 41 x 30,2 cm a drevo je nedokončené. Dekorácia je zabalená na výreze v celofánovom vrecku. Český výrobok
| Šírka: | 41 cm |
|---|---|
| Výška: | 30 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Farba | Béžová |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Topoľ preglejka |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 41 cm |
| Motív - tematika | Bytový doplnok |
| Povolen v | MALL |
| Výrobca | AMADEA |

V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
28×28 cm, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
11×22 cm, drevená
Skladom
15×22 cm, hĺbka, priemer
Skladom
95×170 cm, priemer, drevená
Skladom
47×51 cm, drevená
Skladom
20×20 cm, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
30-66×65-142 cm, v provence štýle, priemer
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
25×25 cm, drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom

V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
50×110 cm, priemer, drevená

60×37 cm, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
31×44×76 cm, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Drevená, okrúhla, výška
Skladom