
AMADEA Drevený strom so sovami, prírodná závesná dekorácia, výška 28 cm
28×28 cm, drevená
SkladomRozmery 95×170 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený maxi strom s kôrou je vyrobený z masívneho bukového dreva a figúrky sovy a veveričky sú vyrobené z masívnej jelše s kôrou. Strom má rozmery 170 x 95 x 3 cm. Strom nestojí, je bez základne. Upevňovacie komponenty nie sú súčasťou výrobku. Český výrobok Možný je len osobný odber.
| Šírka: | 170 cm |
|---|---|
| Výška: | 95 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Buk masív |
| Vzor - motiv | Sova, Veverička |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 170 cm |
| Výrobca | AMADEA |

28×28 cm, drevená
Skladom
60×37 cm, drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
85×70 cm, priemer, drevená

V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
50×110 cm, priemer, drevená

V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
Drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
31×120 cm, v modernom štýle, priemer

V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
90×60 cm
SkladomDoprava zadarmo
V rustikálnom štýle, v škandinávskom štýle, priemer
Skladom
65×30 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
Drevená
Skladom
30-66×65-142 cm, v provence štýle, priemer
Skladom
42×42 cm, priemer, drevená

V modernom štýle, drevená
Skladom
16×16 cm, priemer, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Šírka, hĺbka, priemer
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
16×80 cm, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom

Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Drevený, sklenený, na čajové sviečky
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
30×20 cm, drevená, okrúhla
Skladom