


Rozmery 17×17 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená dekorácia na zavesenie v tvare stromu v kruhu je vyrobená z masívneho jelšového dreva, rozmery sú 17 x 16,50 x 1,50 cm, drevo je na povrchu ošetrené prírodným olejom.
| Šírka: | 17 cm |
|---|---|
| Výška: | 17 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Jelša masív |
| Vzor - motiv | Prasa |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 17 cm |
| Výrobca | AMADEA |

V modernom štýle, v rustikálnom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
60×120 cm, v modernom štýle, priemer

V modernom štýle, v rustikálnom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
Šírka, výška, hĺbka
Skladom
16×1 cm, priemer, kovová
Skladom

V modernom štýle, drevená
Skladom
Šírka, výška, priemer
Skladom
33×12 cm, priemer, kovová
Skladom
70×70 cm, v modernom štýle, priemer

21-87×21-87 cm, v industriálnom štýle, priemer
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
90×31 cm, priemer, kovová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
60×37 cm, drevená
Skladom
Šírka, výška, hĺbka
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
Drevená
Skladom
65×110 cm, drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V retro štýle, výška, priemer
Skladom
34×34 cm, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
9×9 cm, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
40×60 cm, v industriálnom štýle, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Drevená
Skladom
100×80 cm, v retro štýle, priemer
Skladom
136-179×136-179 cm, v modernom štýle, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Anjel, drevená
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
18×21 cm
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevený, sklenený, na čajové sviečky
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
15×24×34 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Nástenný, drevený, dizajnový
Skladom