


Rozmery 30×41 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená dekorácia hlavy vlka na zavesenie na stenu je moderná bytová dekorácia inšpirovaná prírodou. Je vyrobená z dreva. Dekorácia má rozmery 41 x 30,2 cm a drevo je natreté čiernou farbou. Dekorácia je zabalená na výreze v celofánovom vrecku. Český výrobok.
| Šírka: | 41 cm |
|---|---|
| Výška: | 30 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Farba | Čierna |
| Barva | Čierna |
| Dřevina | Topoľ preglejka |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 41 cm |
| Motív - tematika | Bytový doplnok |
| Povolen v | MALL |
| Výrobca | AMADEA |

V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, výška, hĺbka
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
106×125 cm, v modernom štýle, hĺbka
Skladom
V modernom štýle, v rustikálnom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
30×60 cm, v modernom štýle, v industriálnom štýle

V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
Drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Kovová
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, v rustikálnom štýle, šírka
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
43×30 cm, priemer, kovová
Skladom
V retro štýle, výška, priemer
Skladom
34×34 cm, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, drevená
Skladom
80×126 cm, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×100 cm, v modernom štýle, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
23×41 cm, priemer, kovová
Skladom
24×34 cm, kovová
Skladom
80×126 cm, v modernom štýle, hĺbka
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, v rustikálnom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
30×45 cm, kovová
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom
Nástenný, drevený, dizajnový
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Drevený, sklenený, na čajové sviečky
Skladom
15×30 cm, drevená, atypická
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, dekoračná, okrúhla
Skladom