

Rozmery 16×16 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená dekorácia srdca na zavesenie s vložkou vtáčikov je vyrobená z masívneho bukového dreva a vložka je vyrobená z bukovej preglejky, rozmery sú 16 x 15,50 x 1 cm, drevo je na povrchu ošetrené prírodným olejom.
| Šírka: | 16 cm |
|---|---|
| Výška: | 16 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Buk masív, Buk preglejka |
| Vzor - motiv | Srdce |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 16 cm |
| Povolen v | MALL |
| Výrobca | AMADEA |

V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
Drevená
Skladom
21-87×21-87 cm, v industriálnom štýle, priemer
Skladom
60×37 cm, drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
10×10 cm, priemer, drevená
Skladom
V provence štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
42×42 cm, priemer, drevená

28×28 cm, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
31×120 cm, v modernom štýle, priemer

V modernom štýle, drevená
Skladom
95×170 cm, priemer, drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
85×70 cm, priemer, drevená

Drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
50×110 cm, priemer, drevená

22-90×22-90 cm, priemer, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V rustikálnom štýle, v škandinávskom štýle, šírka
Skladom
V modernom štýle, v rustikálnom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
53×121 cm, v modernom štýle, kovová
Skladom
Šírka, výška, hĺbka
Skladom
Drevená
Skladom
Šírka, výška, priemer
Skladom
V modernom štýle, v rustikálnom štýle, drevená
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Nástenný, drevený, dizajnový
Skladom
15×30 cm, drevená, atypická
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, dekoračná, okrúhla
Skladom
30×20 cm, drevená, okrúhla
Skladom