Teleskopický stojan na šaty ABD-1214 Autronic
Rozmery 167×94 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 7 e-shopov v cenovom rozpätí od 23,49 € do 28,9 €:
História cien
- 15. 5. 2026 - 24,4 €
- 8. 5. 2026 - 24,4 €
- 25. 4. 2026 - 25,37 €
- 30. 3. 2026 - 29,13 €
- 28. 3. 2026 - 26,75 €
- 6. 11. 2025 - 29,4 €
- 16. 10. 2025 - 27,48 €
- 6. 10. 2025 - 25,47 €
- 2. 10. 2025 - 25,09 €
- 10. 2. 2025 - 31,53 €
- 15. 5. 2026 - 23,49 €
- 8. 5. 2026 - 23,49 €
- 25. 4. 2026 - 23,49 €
- 30. 3. 2026 - 23,5 €
- 28. 3. 2026 - 22 €
- 6. 11. 2025 - 29,4 €
- 16. 10. 2025 - 27 €
- 6. 10. 2025 - 23,58 €
- 2. 10. 2025 - 23,58 €
- 10. 2. 2025 - 28,8 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Praktický stojan na šaty, ktorý možno rozšíriť zo základnej šírky 94 cm až na šírku 160 cm. Výškovo možné nastaviť od 94 cm do 167 cm. Doporučená nosnosť je 10 kg rovnomerne rozložené záťaže na jedno rameno. Stojan je určený do domácností a nie je určený pre záťažový prevádzku. Dodávané v rozloženom stave. Farba:biela / chrómčierna / chróm Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Materiál:kov Rozmery:šírka: 94 - 160 cmhĺbka: 44 cmvýška: 94 - 167 cm Nosnosť:10 kg (5 + 5 kg na každú tyč) Hmotnosť:3,5 kg Dodávané v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 94 cm |
|---|---|
| Výška: | 167 cm |
Parametre
| Typ | Stojany na ramienka |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Farba | Žltá |
| Dekor | Chróm |
| Štýl | Moderný |
| Hmotnosť | 3,5 kg |
| Barevná varianta | Biela |
| Výrobca | Autronic |
Odporúčame

Ruhhy 15744 Vešiak na oblečenie s tromi policami na topánky čierny
19×34 cm, kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový teleskopický stojan na oblečenie Herkules – Wenko
300×215 cm, kovový
Skladom




