Odporúčame
Rohová sedačka U s rozkladom Poly Roh U P - béžová / čierna
Rozmery 95×125×263 cm
História cien
- 2. 4. 2026 - 1 569 €
- 19. 9. 2024 - 1 569 €
Popis produktu
Rohová sedačka U s rozkladom Poly Roh U P - béžová / čierna; Rozmery (ŠxHxV): 350x205x75 cm; Materiál: látka / kov.
Rozmery
| Šírka: | 125 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 263 cm |
| Výška: | 95 cm |
Parametre
| S úložným priestorom | Ano |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Výška 2 | 95 cm |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 210 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 4.2216 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 3 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Poly Roh U P |
| Výška od - do (cm) | 75 - 95 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 125 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 263 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 125 x 263 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Béžová |
| Farba (slovne) | Béžová / čierna |
| Prevedenie poťahu | Béžová |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / kov |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Áno |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Orientácia | Pravá |
| Oderuodolnosť (cykly martindale) | 100000 |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rohový |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ sedačky | V tvare U |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - dub wotan
177×120×52 cm, v dekore dub, trojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Atlanta L - svetlosivá (Gusto 82)
100×280×190 cm, kožená, rozkladacia
Skladom
Zásuvková komoda Lovik CH-800-4DR - dub sonoma
103×80×48 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Záhradný stôl Demat - čierna
70×120×70 cm, kovový, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Plastový vyvýšený záhon IBWR - antracit
25×149×75 cm
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub sonoma / biela
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom
Vešiakový panel s lavicou a zrkadlom Thebes HW - dub artisan / sivá
196×90×38 cm, so zrkadlom, v dekore dub
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoe
132×60×27 cm, v dekore dub, výklopný
Skladom
Regál Penola A - biela
164×66×25 cm, matný, rovný
Skladom











