Porovnajte ceny od 214,99 € do 231 € v 4 e-shopoch:
SkladomDoprava zadarmo14 dní na vrátenie
SkladomDoprava zadarmo14 dní na vrátenie
SkladomDoprava zadarmo14 dní na vrátenie
SkladomDoručenie za 10,99 €14 dní na vrátenie
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 214,99 € do 231 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
60 x 57 x 39 cm #ShowMore# 60,4 x 2,5 x 40 cm
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Výška: | 57 cm |
| Uchytenie | Závesné |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Zelená |
| Výrobca | ArtCom |
Používateľské recenzie
Ok perfektná
Zakúpené v eshope Mojnabytok.sk
Dobrý deň, pani Elen, ďakujeme za Vaše hodnotenie skrinky. Veľmi nás teší, že ste s produktom spokojná. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás dôležitá a Vaša spätná väzba nás úprimne potešila.

60×30×45 cm, závesná, lesklá
Skladom
60×60 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
90×30×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom