Odporúčame
Zimná prikrývka s páperovou výplňou 200x200 cm Neptune Warm – Universe of Sleeping
Rozmery 200×200 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 139,4 €
- 19. 4. 2026 - 139,4 €
- 18. 3. 2026 - 135 €
- 17. 3. 2026 - 136 €
- 5. 2. 2026 - 147 €
- 15. 12. 2025 - 138 €
- 11. 12. 2025 - 126 €
- 5. 12. 2025 - 127 €
- 27. 11. 2025 - 128 €
- 25. 11. 2025 - 129 €
- 21. 11. 2025 - 136 €
- 11. 11. 2025 - 137 €
- 7. 11. 2025 - 145 €
- 5. 11. 2025 - 152 €
- 27. 9. 2024 - 122 €
- 17. 9. 2024 - 143 €
- 15. 9. 2024 - 122 €
Popis produktu
Prikrývky a vankúše od dánskej značky Universe of Sleeping sú vyrobené zo 100 % prírodných materiálov. O ich kvalite svedčia obdržané certifikáty: OEKO-TEX® – Všetky periny majú certifikáciu OEKO-TEX® STANDARD 100 v triede I, čo je medzinárodný štandard pre textílie bez alergií a chemických látok. Nomite – Zaručuje, že prikrývky a vankúše neobsahujú žiadne roztoče. Obliečky sú tak pevne utkané, že roztoče nemôžu preniknúť. Downafresh® greenLine – Zaručuje čistotu peria a zabraňuje vzniku plesní alebo množeniu baktérií. Downpass – Perie a prachové perie pochádza iba z Európy a od veterinárne kontrolovaných dodávateľov. Odporúčaná starostlivosť: Pravidelne perinu vetrajte. Vyhnite sa priamemu slnečnému svetlu a vlhkému počasiu, ktoré môžu výplň poškodiť. Perte v dostatočne veľkej práčke (minimálne pre 7 kg bielizne). Po praní perinu vždy sušte v sušičke s tenisovými loptičkami, ktoré urýchľujú schnutie. Napriek tomu môže sušenie trvať aj 4 hodiny. Perina po ňom musí byť úplne suchá. Výplň: 30 % bieleho európskeho kačacieho prachu, 70 % drobného peria (EN 12934), 425 CUIN, hmotnosť výplne 1290 g. Dobré vedieť: Vďaka použitiu výhradne prírodných materiálov môže tkanina vykazovať drobné odchýlky v štruktúre aj farebnosti. Okrem toho môžete vo vreci nájsť niekoľko voľne vložených pierok a z obalu môžu vykukovať drobné vlákna páperia. Ide o prirodzené javy a nie sú považované za chyby.
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Materiál výplne | Periny |
|---|---|
| Hrejivosť | Zimné |
| Farba | Biela |
| Hustota výplne | 330 g/m² |
| Krajina pôvodu | DK |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna |
| Váha | 2.803 kg |
| Veľkosť prikrývky | 200x200 |
| Dĺžka | 200 cm |
| Certifikáty a štandardy | Downpass/The Downafresh® greenLine/OEKO-TEX® STANDARD 100/NOMITE® |
| Produktový rad | Neptune |
| Kvalita | Premium |
| Zloženie výplne | 30% kačacie páperie/70% kačacie perie |
| Výplň | Perie |
| Hustota | 130 g/m² |
| Starostlivosť | Nežehliť/perte na 60 stupňov/vhodné do sušičky/možno prať v práčke/nepoužívajte chemické bielidlo |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Výrobca | Universe of Sleeping |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlohnedý stojan na toaletný papier s WC kefou Wenko Rivalta
S držiakom toaletného papiera, kovová, sklenená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, kovová, teflónová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom































