Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
História cien
- 29. 5. 2026 - 88,4 €
- 22. 5. 2026 - 88,4 €
- 15. 5. 2026 - 82,5 €
- 24. 4. 2026 - 103,7 €
- 21. 4. 2026 - 122 €
- 19. 4. 2026 - 103,7 €
- 19. 3. 2026 - 116,5 €
- 20. 2. 2026 - 103,7 €
- 16. 2. 2026 - 122 €
- 14. 2. 2026 - 103,7 €
- 28. 1. 2026 - 122 €
- 23. 1. 2026 - 103,7 €
- 16. 1. 2026 - 106,14 €
- 10. 1. 2026 - 109 €
- 8. 12. 2025 - 103,7 €
- 5. 12. 2025 - 111 €
- 27. 11. 2025 - 112 €
- 22. 11. 2025 - 113 €
- 5. 11. 2025 - 114 €
- 23. 1. 2025 - 80 €
- 27. 9. 2024 - 76 €
- 17. 9. 2024 - 89 €
- 15. 9. 2024 - 76 €
Popis produktu
Závesné svietidlo s kovovým tienidlom ø 114 cm Manavgat – Opviq lights
Parametre
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Industriálny |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Farba | Čiernobiela |
| Montážne pokyny | Vyžaduje odbornú inštaláciu |
| Krajina pôvodu | TR |
| Materiál | Kov |
| Príkon | 40 W |
| Počet žiaroviek | 3 ks |
| Pätica | E27 |
| Váha | 2.4 kg |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Priemer tienidla | 24 cm |
| Vlastnosti svietidla | Nastaviteľná dĺžka |
| Žiarovka je súčasťou balenia | Nie |
| Napájanie | Trvalo nainštalované |
| Produktový rad | Manavgat |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Utierajte suchou handričkou |
| Materiál tienidla | Kov |
| Material | Kov |
| Výrobca | Opviq lights |
Recenzie
Používateľské recenzie
Krásna lampa. Milujem tie farby!
Odporúčame

Japandi závesná lampa béžová s látkovým tienidlom 2-svetlá - Bida
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Inteligentné závesné svietidlo čierne s drevom a dymovým sklom 4-svetlá Vrátane WiFi A60 - Aleks
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Skandiánske závesné svietidlo opálové sklo 50 cm - Ball 50
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo bronzové 72 cm vrátane LED 3-stupňového stmievača - Rowan
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňový stmievač - Danisha
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Závesné svietidlo čierne so zlatom s dymovým sklom 5-svetlo - Zuzanna
LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo mosadzné s jantárovým sklom 4-svetlá - Alanis
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Škandinávske závesné svietidlo béžové s bielym sklom 6-svetiel - Wisp
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo s potlačou dreva biele 6-svetiel - Jeana Straight
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom
Nastaviteľná závesná lampa tmavá bronz vrátane stmievateľného LED - Lamba
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Art Deco závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 8-svetlo - Sandra
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Hotelová elegantná závesná lampa tmavý bronz s jantárovým sklom - Stavelot
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Závesné svietidlo v štýle Art Deco čierne s opálovým sklom 8-svetlo okrúhle - Uvas
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderný luster čierny s dymovým sklom, 9 svetiel - Amel
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Japandi závesná lampa bambusová 50cm IP44 - Moana
Do kuchyne, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
Rustikálne závesné vonkajšie svietidlo čierny ratan 3-svetlo - Calamus
Kovový, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo béžové GU10 50 mm okrúhle - Tubo
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Japandi závesná lampa béžová s ľanovým tienidlom 3-svetlá - Fedde
Do kuchyne, kovový, japandi
Skladom
Art Deco závesná lampa čierna s dymovým sklom 4-svetlá - Wallace
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s drevom a dymovým sklom 4-svetlá - Aleks
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne so zlatým vnútrom 3-žiarovkové - Buell
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 4 svetlá - Dome
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo čierne s jantárovým a dymovým sklom 5 svetiel - Atény
LED, kovový, sklenený
Skladom
Hotelová elegantná závesná lampa čierna so zlatým a zeleným sklom 3-svetlá - Zuzanna
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne GU10 50mm IP44 - Tuba
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Moderné závesné svietidlo čierne s jantárovým sklom 3-svetlá - Sheena
Do kuchyne, kovový, sklenený
Skladom
Vonkajšie závesné svietidlo čierne 3-svetlá IP44 - Cava
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo tmavý bronz GU10 50mm IP44 - Tuba
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Japandi stojacia lampa béžová s krémovým látkovým tienidlom - Bida
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Moderné závesné svietidlo čierne s matným sklom 6-žiarovkové - Monaco
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
Hrací, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený































































