Porovnajte ceny od 41,59 € do 59,96 € v 3 e-shopoch:
Rabalux ELVA vonkajšie prisadené svietidlo 7930
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 41,59 € do 59,96 €:
História cien
- 21. 5. 2026 - 49,86 €
- 30. 3. 2026 - 49,86 €
- 27. 3. 2026 - 45,86 €
- 17. 3. 2026 - 49,86 €
- 27. 10. 2025 - 47,03 €
- 24. 10. 2025 - 46,48 €
- 19. 10. 2025 - 46,39 €
- 6. 10. 2025 - 39,36 €
- 5. 10. 2025 - 39,56 €
- 27. 9. 2025 - 39,77 €
- 20. 9. 2025 - 39,16 €
- 7. 9. 2025 - 41,41 €
- 26. 8. 2025 - 39,24 €
- 16. 6. 2025 - 39,62 €
- 15. 6. 2025 - 40,15 €
- 29. 5. 2025 - 41,41 €
- 18. 4. 2025 - 40,66 €
- 21. 5. 2026 - 41,59 €
- 30. 3. 2026 - 41,59 €
- 27. 3. 2026 - 41,59 €
- 17. 3. 2026 - 41,59 €
- 27. 10. 2025 - 39,54 €
- 24. 10. 2025 - 37,88 €
- 19. 10. 2025 - 37,61 €
- 6. 10. 2025 - 37,12 €
- 5. 10. 2025 - 37,52 €
- 27. 9. 2025 - 37,95 €
- 20. 9. 2025 - 36,73 €
- 7. 9. 2025 - 41,23 €
- 26. 8. 2025 - 36,88 €
- 16. 6. 2025 - 37,65 €
- 15. 6. 2025 - 38,7 €
- 29. 5. 2025 - 41,23 €
- 18. 4. 2025 - 39,73 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Vonkajší dvojitý reflektor Elva v industriálnom štýle je vyrobený v antracitovej farbe s priehľadným tienidlom. Svietidlo s predĺženou štvorcovou základňou je vyrobené z hliníka, zatiaľ čo tienidlo je zo skla. Tento model by bol skvelou voľbou na terasu alebo vonkajšiu stenu domu. Vďaka nastaviteľným hlaviciam svietidla môžeme regulovať svetlo svietidla podľa potreby. Môže sa používať s dvoma svetelnými zdrojmi do 35 W, pätica je GU10. Ak chcete dosiahnuť moderný a čistý efekt, vyberte si žiarovku v prírodnej bielej farbe. Model Elva má stupeň krytia IP44, t. j. je chránený proti vniknutiu predmetov s maximálnym priemerom 1 mm, ako aj proti striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru. Rozmery vonkajšieho svietidla sú nasledovné: šírka 300 mm, výška 100 mm, vzdialenosť od steny 160 mm. Svietidlo sa dodáva bez svetelných zdrojov. Rabalux 7930 vonkajšie bodové nástenné alebo stropné svietidlo ELVA, priemyselný štýl Kategória produktov - vonkajšie osvetlenie - vonkajšie nástenné svietidlá Izba (umiestnenie) terasa, stena domu Objímka(y) pre zásuvku a celkový príkon žiarovky GU10 2x max. 35W Energetická trieda podľa použitého zdroja svetla A-G Svetelné zdroje (žiarovky) nie sú súčasťou dodávky Kvalitné spracovanie a odolné materiály Materiál svietidla hliník, farba antracitová Materiál tienidla sklo, farba číra Prevádzkové napätie AC-230V/50Hz Stupeň krytia IP44 Elektrická ochrana trieda I Hmotnosť svietidla 0,98 kg Rozmery v galérii produktov
Parametre
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Napätie | 220V-240V/50Hz |
| Senzor | Nie |
| Farba svetla | Podľa použitého zdroja |
| Stmievateľné | Podľa použitého zdroja |
| Teplota chromatickosti | Podľa použitého zdroja |
| Príkon | 70W |
| Objímka | GU10 |
| Stupeň pokrytia | IP44 |
| Tvar telesa | Kruhový, Tubulárne |
| Typ zdroja svetla | LED alebo halogén |
| Počet zdrojov | 2 |
| Žiarovka súčasťou | Nie |
| Energetická trieda | Podľa zdrojov A až G |
| Svetelný tok | 0 |
| Uhol vyžarovania | 0° |
| Životnosť | 0 h |
| Typ telesa | Strop, Stena |
| Materiál tienidla | Sklo |
| Materiál telesa | Kov |
| Výrobca | Rabalux |
Odporúčame

Stojaca vonkajšia lampa čierna 45 cm IP44 nastaviteľná 2-svetlo - Duo
Stojanové
Skladom
Moderná vonkajšia stojaca lampa čierna 65 cm so zásuvkou IP44 - Baleno
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa čierna s pohybovým senzorom IP44 - Rotterdam
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Klasická vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 - Havana Down
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Moderné vonkajšie svietidlo sivé 35 cm IP65 - Nura
Závesné, plastové
Skladom
Priemyselná vonkajšia nástenná lampa hrdzavohnedá IP44 - Charlois
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna 2-žiarovková GU10 AR70 IP54 - Baleno
Nástenné, nad schodisko, kovové
Skladom
Priemyselné vonkajšie stĺpové svietidlo hrdzavohnedé 30 cm IP44 - Baleno
Do zeme, kovové
Skladom
Klasická vonkajšia lampa čierna 200 cm 3-svetlá IP44 - Daphne
Plastové
SkladomDoprava zadarmo
Moderné vonkajšie zemné bodové svetlo oceľ AR70 nastaviteľné IP65 - Delux
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Antická vonkajšia lampa zlatá 3-svetlá IP44 - New Haven
Stojanové, s napätím 230V, plastové
Skladom
Moderná vonkajšia stojaca lampa čierna 80 cm so zásuvkou IP44 - Charlois
Stojanové, kovové
Skladom
Bodové svietidlo so zemným hrotom čierne 40 cm vrátane LED nastaviteľné IP65 vrátane kábla a zástrčky - Carl
Do zeme
Skladom
Vonkajšia lampa tmavo sivá 80 cm so zásuvkou IP44 - Malios
Skladom
Moderná vonkajšia nástenná lampa čierna 17,5 cm vrátane LED IP65 - Batt
Nástenné
Skladom
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo tmavozelená IP44 - Kansas
Nástenné
Skladom
Moderná vonkajšia lampa biela 45 cm IP65 - Nura
Plastové
Skladom
Stožiar vonkajšieho svietidla hrdzavohnedý s opálom 80 cm IP44 - Rox
Skladom
Moderné čierne vonkajšie stojanové svietidlo 80 cm IP44 - Rox
Skladom
Moderné záhradné bodové svietidlo čierne vrátane kábla a zástrčky 150 cm 2-svetlá IP65 - Basic
Skladom
Priemyselná vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 so sklom - Rotterdam
Nástenné
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa čierna vrátane LED nastaviteľná - Kamile
Nástenné, plastové
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 so senzorom súmraku - Charlois
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Moderná nástenná lampa hrdzavohnedá vrátane LED IP54 štvorcová - Evi
Nástenné
Skladom
Klasická vonkajšia lampa s podstavcom čierna IP44 - New Orleans
Skladom
Klasická vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 - Havana Up
Nástenné
Skladom
Vonkajšie nástenné a stropné svietidlo antické zlato okrúhle IP44 - Noutica
Nástenné, stropné, s napätím 230V
Skladom
Romantická vonkajšia nástenná lampa tmavozelená - London
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa čierna s čidlom súmraku - Rotterdam
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Priemyselná vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 - Ruben
Nástenné, kovové
Skladom



