


Rozmery 195×110 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál kresla 70% bavlna 30% polyester Drevo Materiál stojana Oceľ Farba Béžová Biela Rozmery kresla Šírka: 110 cm Výška: 130 cm Nosnosť: 120 kg Rozmery stojana Šírka: 102 cm Hĺbka: 105 cm Výška: 195 cm Maximálne zaťaženie: 130 kg Kúzlo hojdanie Objavte kúzlo hojdania a jeho pozitívny vplyv na vašu duševnú pohodu. Textilné závesné kreslá poskytujú jedinečný pocit pohody a pokoja, čím s ľahkosťou znižujú stres a napätie. Tieto kreslá sú vyrobené z kvalitných textilných materiálov, ktoré sú nielen odolné, ale aj príjemné na dotyk. Perfektne sa hodí ako na vašu záhradu, tak do izby, a vďaka ich jednoduchej údržbe si môžete užívať pohodlie bez starostí. Závesné kreslá v škandinávskom štýle patria medzi najobľúbenejšie kúsky súčasného nábytku, ideálne pre relaxáciu a odpočinok. Navyše, závesné hojdacie kreslá sú skvelým doplnkom pre každého, kto túži po chvíľkach pokoja a regenerácie. Tieto kreslá poskytujú jedinečný zážitok z uvoľnenia, ktorý vás prenesie do sveta bez stresu. Nechajte sa inšpirovať Závesné kreslá Záhrada Záhradné doplnky Trampolíny Slnečníky Plážové doplnky
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Výška: | 195 cm |
| Typ | Závesné |
|---|---|
| Materiál | Látka |
| Farba | Biela |
| Štýl | Škandinávsky |
| Nosnosť | 120 kg |
| Materiál kresla | Bavlna, Drevo, Polyester |
| Šírka kresla | 110 cm |
| Výška kresla | 130 cm |
| Stojan | Áno |
| Polstrovanie | S polstrovaním |
| Hĺbka stojana | 105 cm |
| Materiál stojana | Oceľ |
| Šírka stojana | 102 cm |
| Výška stojana | 195 cm |
| Spôsob ukotvenia | Na ukotvenie |

Ušiaky, s podnožkou, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Ratanové, závesné, v modernom štýle
Skladom
S poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Ratanové, závesné, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie, ratanové, závesné
Skladom
Ratanové, závesné, v modernom štýle
Skladom
Závesné, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Hojdacie, ratanové, závesné
Skladom
Ušiaky, s vysokou opierkou, s nožičkami
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Polohovacie, s podnožkou, TV
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×69×78 cm, s nožičkami
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Ratanové, závesné, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie, závesné, v modernom štýle
Skladom
Polohovacie, s podnožkou, TV
SkladomDoprava zadarmo
104×65×90-164 cm, polohovacie, s podnožkou
SkladomDoprava zadarmo
108×70×90 cm, polohovacie, s podnožkou
Dostupné v 12 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie, ratanové, závesné
Skladom
115×108×70 cm, závesné, v modernom štýle
Skladom
94×56×90 cm, hojdacie, s látkovým poťahom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hojdacie, závesné, v modernom štýle
Skladom
Hojdacie, ratanové, závesné
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, bavlnená, v sade
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo