Odporúčame
Sapho Sapho, MEDIENA umývadlová skrinka 57x50,7x48,5cm, biela matná/dub natural, MD062
Rozmery 51×57×49 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 571,9 €
- 2. 4. 2026 - 571,9 €
- 30. 4. 2025 - 545,3 €
- 6. 2. 2025 - 496,1 €
- 6. 1. 2025 - 504,3 €
- 1. 10. 2024 - 496,1 €
- 15. 6. 2024 - 466,58 €
- 14. 6. 2024 - 479,74 €
- 14. 6. 2024 - 466,58 €
Popis produktu
Závesná skrinka pod umývadlo 2x zásuvka výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou možnosť inštalácie držiaka uterákov na bok skrinky Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel. Séria MEDIENA je kombináciou bielej matnej farby a zásuviek z masívneho dreva, ktoré svojim zaoblením kopírujú tvar keramických umývadiel SAND od talianskeho výrobcu GSI. Zásuvky s netradičným tvarom výrezu na otváranie sú vybavené výsuvmi BLUM s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou. Skrinky ponúkame buď celé v bielom matnom prevedení alebo v kombinácii korpus matná biela a čelá zásuviek v 2 dekoroch dubového dreva (voskový olej dub natural a dub graphite). Šírky skriniek sú 60, 80, 100 a 120 cm. V ponuke sú tiež 2 typy doplnkových policových skriniek. Skrinku s bielizňovým košom získate jednoduchým vybratím spodnej police pri doplnkovej skrinke šírky 35 cm a inštaláciou látkového práčovného koša na suchý zips. Pri výrobe nábytku používame systém výsuvu zásuvky BLUM TANDEMBOX antaro s integrovanou funkciou tlmenia BLUMOTION. Všetky zásuvky vybavené týmto systémom otvoríte nanajvýš ľahko a jednoducho jedným pohybom ruky. TANDEMBOX antaro zaistí vysokú kvalitu pohybu pri dynamickej nosnosti 30 a 65 kg. Technológia integrovaného tlmenia BLUMOTION garantuje ľahký chod, zatvára nábytok mäkko a ticho a to po celú dobu životnosti nábytku. Pritom nehrá žiadnu rolu, ako dôrazne zásuvky zatvoríte, alebo ako veľmi sú plné a teda zaťažené.
Rozmery
| Šírka: | 57 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 49 cm |
| Výška: | 51 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Série | MEDIENA |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 57x50,7x48,5 cm |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Balenie obsahuje | Bez umývadla |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Ean | 8590913868535 |
| Umývadlo je súčasťou balenia | Nie |
| Šírka (mm) | 570 |
| Séria | Sapho MEDIENA |
| Hĺbka (mm) | 485 |
| Výška (mm) | 507 |
| Výrobca | Sapho |
































