Porovnajte ceny od 140,14 € do 155,05 € v 4 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 140,14 € do 155,05 €:
História cien
- 27. 5. 2026 - 144,58 €
- 25. 3. 2026 - 144,58 €
- 23. 9. 2025 - 149,02 €
- 1. 8. 2025 - 137,08 €
- 3. 4. 2025 - 126,5 €
- 26. 3. 2025 - 124,87 €
- 27. 5. 2026 - 140,14 €
- 25. 3. 2026 - 140,14 €
- 23. 9. 2025 - 143 €
- 1. 8. 2025 - 125,05 €
- 3. 4. 2025 - 126,5 €
- 26. 3. 2025 - 123,97 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
farebné prevedenie buk šatníková skriňa vybavená šatníkovou tyčou a policou možné doplniť o nadstavec 11515
Rozmery
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 53 cm |
| Výška: | 190 cm |
Parametre
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Buk |
| Počet dverí | Jednodverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Závesná tyč, Poličky |
| Štýl | Moderný |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Hmotnosť | 39 kg |
| Rozmery v cm: | 45 x 53 x 190 (š x h x v) |
| Balenie: | KARTÓN: 1 ks (rozmery, š/v/d: 52 × 8 × 195) |
| Výrobca | IDEA nábytok |
Recenzie
Používateľské recenzie
Som nax.spokojná,je vysoká 1dverová s úložným priestorom , šaty sa na dĺžku vôbec nekrčia. 100% odporúčam.
Max.spokojnosť
Zakúpené v eshope hejnabytok.sk
Odporúčame

Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Čierna/dub artisan
215×200×58 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
Kancelárska spisová skriňa BLOCK, 4× dvere, 800 × 400 × 1748 mm, biela
175×160×40 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Čierna/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×52 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Veľká šatníková skriňa MIAMI I sonoma šírka 120 cm
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Régal RIVET PACK 180x90x45cm s plechovou skriňou 180x80x45cm
180×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Doprava zadarmo
Béžová látková šatníková skriňa 90x160 cm Balance – Wenko
160×90×50 cm, s poličkami, textilný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Šatníková skriňa CAMINO III šírka 150 cm - biela
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa FLAVIO, 800 x 1850 x 450 mm, Modern: červený farba
185×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Šatníková skriňa DERBY I - 200 cm Čierna/dub artisan
215×200×58 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
Skriňa Wiktoria 2D Combi SZ05 Grafit/dub wotan
193×85×55 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 12 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Čierna šatníková skriňa FLAVIO Modern 800 x 1850 x 450 mm
185×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Šatníková skriňa EVO VI 200 cm - béžová
215×200×58 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň


