
Skriňa s posuvnými dverami QBUS, 3 police, so soklom, s madlom, 1636x1200x400 mm, breza
164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmoRozmery 200×155×50 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
4 - dverová skriňa s vešiakovou tyčou a policou, bočné skrinky poličkové, 3 šuplíky, GWEN 70429 Farba: dub sonoma Materiál: DTD fóliovaná Rozmery (ŠxHxV): 154,8x49,5x200,4 cm Výška od zeme po vešiakovú tyč: 148 cm Hrúbka materiálu: 12 mm Dodávané v demonte
| Šírka: | 155 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet dverí | Štvordverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| S nožičkami | Ano |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Výrobca | Kondela |

164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
172×56×45 cm, kovový, s poličkami
Skladom
125×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, s poličkami, s posuvným otváraním
SkladomDoprava zadarmo
210×66×40 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
190×200×50 cm, s poličkami, štvordverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
80×125×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
202×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
202×80×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
190×200×56 cm, v dekore dub, s poličkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Trojdverový, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
202×220×54 cm, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×125×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
125×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
202×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
216×180×60 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, v modernom štýle, matný
SkladomDoprava zadarmo
172×56×45 cm, kovový, s poličkami
Skladom
185×111×46 cm, kovový, s poličkami
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
40×125×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
164×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
216×250×60 cm, v dekore dub, trojdverový
SkladomDoprava zadarmo
164×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
200×120×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
129×110×42 cm, s poličkami, na nožičkách
Skladom