









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W3 30 l - popolavá je ideálnym riešením pre každú domácnosť. Tento moderný a praktický odpadkový kôš značky NABBI je vyrobený z kvalitného plastu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. S jeho objemom 30 litrov poskytuje dostatok priestoru pre vaše odpady. Produkt má svetlú farbu, konkrétne popolavú, ktorá sa ľahko hodí do akéhokoľvek interiéru. Jeho hranatý tvar a rozmery (šírka 57 cm, výška 41 cm a hĺbka 29.5 cm) umožňujú jednoduché umiestnenie na podlahu alebo možnosť zavesenia na stenu. Odpadkový kôš je dodávaný už zmontovaný, takže montáž je veľmi jednoduchá. Medzi hlavné výhody tohto produktu patrí odnímateľný podstavec pre ľahkú údržbu a čistenie. Stačí ho utierať navlhko a bude vyzerať ako nový. Produkt je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa najlepšie hodí do vášho interiéru. Tento odpadkový kôš je ideálny pre celoročné využitie v interiéri. Je to skvelý doplnok do vašej kuchyne alebo inej miestnosti, kde potrebujete udržiavať poriadok. S hmotnosťou len 3.68 kg je ľahko prenosný a praktický na každodenné použitie. Investujte do kvality a pohodlia s týmto odpadkovým košom NKS45W3 od značky NABBI. Urobte svoju domácnosť čistejšou a organizovanejšou s týmto elegantným a funkčným riešením na triedenie odpadu.
| Šírka: | 57 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Otváranie | S vekom |
|---|---|
| Tvar | Hranatý |
| Typ | Na separovaný odpad |
| Materiál | Plast |
| Objem | 25-50 litrov |
| Farba | Sivá |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0689 m3 |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 3.68 kg |
| Vnútorný objem | 30 l |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | NKS45W3 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Popolavá |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Výhody produktu | Možnosť zavesenia na stenu |
| Kolieska | Nie |
| Doplňujúce informácie | Odnímateľný podstavec |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Všetko super, ale neboli ku košom dekle.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

47×41×36 cm, na triedený odpad, nerezový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Na triedený odpad, bezdotykový, nerezový
SkladomDoprava zadarmo
35×20×30 cm, plastový, s vekom
Skladom
Nerezový, pedálový, s vekom
Skladom
Na triedený odpad, bezdotykový, s vekom

Na triedený odpad, plastový, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
58×38×43 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Na triedený odpad, bezdotykový, nerezový
SkladomDoprava zadarmo
49×26×41 cm, plastový, otvorený
Skladom
105×40×30 cm, na triedený odpad, plastový
SkladomDoprava zadarmo
56×60×30 cm, na triedený odpad, bezdotykový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
15×22×17 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
60×40×30 cm, na triedený odpad, nerezový
SkladomDoprava zadarmo
26×21×21 cm, nerezový, plastový
Skladom
26×24×19 cm, nerezový, plastový
Na odoslanie o 1 týždeň
60×44×36 cm, na triedený odpad, plastový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×24×34 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
65×58×32 cm, na triedený odpad, nerezový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×24×34 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
61×49×51 cm, na triedený odpad, plastový
SkladomDoprava zadarmo
45 cm, ⌀ 30 cm, nerezový, pedálový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50×24×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40 cm, ⌀ 25 cm, nerezový, pedálový
SkladomDoprava zadarmo
43×88×30 cm, na triedený odpad, plastový
Na odoslanie o 1 týždeň
21×24×20 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
24×21×28 cm, nerezový, pedálový
Skladom
65 cm, ⌀ 30 cm, nerezový, pedálový
SkladomDoprava zadarmo
34×24×40 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
50×34×26 cm, bezdotykový, nerezový
SkladomDoprava zadarmo
Na triedený odpad, nerezový, plastový

Na triedený odpad, bezdotykový, nerezový
SkladomDoprava zadarmo
21×24×20 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom