










Rozmery 100×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Koberec s príjemným odtieňom vyrobený z kvalitných materiálov. Ak sa rozhodnete pre jeho kúpu rozhodne neoľutujete. ▪ Výška vlasu: 23 mm ▪ Celková hmotnosť: Cca 2 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polypropylén
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný, Krátky |
| Materiál | Polypropylén |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Záťažová trieda | 22 - domácnosť; stredná záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekcia | Pisa |
| Určenie | Bytová metráž |
| Rozmer | 100x200 cm |
| Dĺžka | 200 cm |

150×300 cm, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
80×120 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
150×300 cm, v škandinávskom štýle, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, prírodný, s krátkym vlasom
Skladom
60×120 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Okrúhly, orientálny, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Behúň, kusový, s dlhým vlasom
Skladom
Interiérový, s krátkym vlasom, všívaný
Skladom
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×200 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
80×120 cm, behúň, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
S krátkym vlasom
Skladom
S krátkym vlasom
Skladom
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
60×110 cm, vonkajší, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
133×190 cm, ručne tkaný, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, interiérový
Skladom
100×150 cm, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
122×183 cm, orientálny, v retro štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, interiérový
Skladom
100×200 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
140×190 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
So zrkadlom, s osvetlením, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Rohový, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní