Porovnajte ceny od 24,9 € do 119,9 € v 2 e-shopoch:
Paulmann 70669 - LED/35W IP44 Stmievateľný kúpeľňový pásik MAXLED 3 m 6500K 230V
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 24,9 € do 119,9 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 95 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 25. 5. 2026 - 119,9 €
- 5. 2. 2026 - 119,9 €
- 8. 1. 2026 - 72,4 €
- 25. 5. 2026 - 119,9 €
- 5. 2. 2026 - 119,9 €
- 8. 1. 2026 - 24,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
LED dekoratívny pásik do kúpeľne. Povrchová úprava chráni pred striekajúcou vodou a prachom (IP44). Jednoduchý zasúvací systém a samolepiaca zadná strana zabezpečia bezproblémovú montáž. Flexibilný materiál vhodný na inštaláciu na rovné alebo zakrivené plochy. Stmievanie pomocou stmievača MaxLED (nie je súčasťou balenia). Možnosť skrátenia podľa potreby. Možnosť predĺženia až na maximálnu dĺžku 5,5 m. Dĺžka osvetlenej časti: 3 m. Typ zásuvky: C. Viac o elektrických zásuvkách nájdete tu.
Parametre
| Svetelný zdroj | Do zásuvky |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Druh | Nástenné, LED pásy |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Miesto | Kúpeľňa |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Funkcie | Trafo súčasťou balenia/Stmievateľné, bez stmievača/LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 185 W |
| Celkový svetelný tok | 2640 lm |
| Typ | LED pásik |
| Štýl | Dekoračný |
| Teplota chromatickosti | 6500 K |
| Farba svetla | Studená biela |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Max. príkon zdroja | 35 W |
| Príkon zdroja | 35 W |
| Celkový príkon svietidla | 35 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Typ zástrčky | C |
| Napätie | 230 V |
| Series | DIMMER MAXLED Paulmann, MAXLED Paulmann, SIMPLED Paulmann |
| Výrobca | Paulmann |
Podobné produkty

Set 2ks úzka šedá sviečka s vrúbkovaním Led Candle - Ø 2*25 cm / 2*AAA
Svetelné reťaze, plastové, stojace
Skladom
Sada dekoratívnych svietidiel, biele sklo micro LED
Sklenené, plastové, do zásuvky
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Paulmann 70623 - LED/10W IP44 Stm. kúpeľ. pásik MAXLED 1,5 m 2700-6500K 230V+DO
Do zásuvky, s napätím 230V, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Set 2ks mintová úzka sviečka s vrúbkovaním Led Candle - Ø 2*25 cm / 2*AAA
Stojace, LED pásy, šírka
Skladom
Osvetlenie perly a strieborné listy, 20 LED, tep. biela,2 ks
Svetelné reťaze, plastové, nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sada batériových čajových sviečok s časovačom, biela, 8 ks
Plastové, do zásuvky, stojace
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dekoratívne svetlo fialový piesok vo fľaši 600g - 5,4 * 5,4 * 21 cm
Sklenené, priemer
Skladom
Biela stolová lampa Figurines - 23,5 * 23,5 * 58 cm
Do zásuvky, s napätím 230V, stojace
SkladomDoprava zadarmo
Rabalux 4127 - Soľná lampa ROCK 1xE14/15W/230V
Sklenené, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nexos 2155 Vianočné LED osvetlenie - 5 m, 50 LED, teplá biela, ovládač, zelený kábel
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Smart LED pásik 5 metrov CCT 24W 350 lm 2700 - 6500K IP44
Nástenné, LED pásy
Skladom
Ružová sklenená LED lampička PINNY, 15 cm
Sklenené, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Eglo 900213 - LED Vonkajšia dekoračná reťaz PARTAJ 16xLED/0,064W/24V IP44 čierna
Svetelné reťaze, s napätím 24V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zelený keramický LED domek Lamont - 11*9*22 cm
Stojace, priemer
Skladom
Sada 2 vonkajších stojacích lámp bielych 30 a 38 cm štvorcových IP44 - Nura
Plastové, stojace
SkladomDoprava zadarmo
Stolná lampa Funky Rocket Lava Leitmotiv LM2185YE
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný LED pásik 483 cm stmievateľný v Kelvinoch - Akustický stenový panel
Nástenné, LED pásy
Skladom
LED svetelná reťaz Eggs, 1,6 m, biela
Svetelné reťaze, plastové, do zásuvky
Na odoslanie o 3 dni
Smart COB LED pásik 3 metre RGB 35W 1040 lm 2700 - 6500K IP44
Do zásuvky, nástenné, RGB
SkladomDoprava zadarmo
Solight WM59-NW - LED Pásik LED/8W/m/230V 4000K 5m
Kovové, do zásuvky, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Philips 70101/31/P6 - LED pásik MYLIVING LIGHTSTRIPS 2m RGB LED/8W/230V
Nástenné, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nexos 2138 Vianočné LED osvetlenie 10m s časovým spínačom - studeno biele, 100 diód
Svetelné reťaze, solárne, šírka
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED svietidlo, 1x LED 9w, 4000k, w, (60 cm)
Kovové, plastové, do zásuvky
Na odoslanie o 1 deň
Dekorácia strieborný svietiaci stromček Tree Bare Led M - 56*56*100 cm
Do zásuvky, s napätím 230V, stojace
Skladom
LED svietidlo, 1x LED 0,3w, 4000k, w, pohybový senzor
Plastové, LED pásy, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Soľný svietnik trojuholník
Sklenené, stojace
Skladom
LED Bazénová žiarovka LED/25W/12V IP68 6500K
Sklenené, s napätím 12V, stojace
SkladomDoprava zadarmo
LED svietidlo, 2x LED 0,8w, 4000k, w, magnetický senzor, sada 2ks
Plastové, do zásuvky, LED pásy
Na odoslanie o 1 deň
Svetelná reťaz biela so zástrčkou 3 m vrátane LED stmievateľná v Kelvinoch IP44 - Ropy
Svetelné reťaze, do zásuvky, nástenné
Skladom
IB Laursen LED stĺpová sviečka WARM FLAME 20 cm biela
Plastové, do zásuvky, stojace
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
IB Laursen LED stĺpová sviečka WARM FLAME 20 cm biela
Plastové, stojace, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Červená úzka sviečka Taper red - Ø 1,2*13cm / 2.5h
Stojace
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/24W/230V pr. 42 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom










