





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Netypická dekorácia vhodná na zavesenie na stenu. Upúta pozornosť na prvý pohľad. Napájanie cez USB kábel (súčasť balenia). Svetlo je vyrobené z bieleho plastu a vyžaruje žlté a ružové svetlo. Energeticky úsporný LED zdroj svetla rozžiari nápisy v jasných farbách.
| Hlavný materiál | Plast |
|---|---|
| Svetelný zdroj | Do zásuvky |
| Druh | Nástenné |
| Farba | Žltá |
| Typ | Nástenné svietidlo |
| Štýl | Dekoračný |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Funkcie | LED technológia/Vypínač na kábli |
| Spôsob zapojenia | USB |
| Typ zástrčky | USB |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 6,5 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 6,5 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Napätie | 5 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Celkový príkon svietidla | 6,5 W |
| Series | NEON Just Light, NEON WALL Polux |
| Výrobca | JUST LIGHT. |

Sklenené, s napätím 12V, stojace
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do zásuvky, nástenné, RGB
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, s napätím 12V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do zásuvky, nástenné, RGB
Skladom
Nástenné, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, nástenné, LED pásy
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 12V, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 12V, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 12V, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do zásuvky, s napätím 230V, LED pásy
Skladom
Do zásuvky, s napätím 230V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do zásuvky, s napätím 230V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 230V, LED pásy
Skladom
Stojace
Skladom
Kovové, do zásuvky, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, do zásuvky, ekologické
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, ekologické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové
Skladom
S napätím 24V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenené, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo

LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo