Philips 16462/93/16 - LED Vonkajšia lampa MYGARDEN ARBOUR LED/6W/230V IP44
Odporúčané ponuky
Svet-svietidiel.sk
4,7
SkladomDoprava zadarmo60 dní na vrátenie
Do obchodu
Popis produktu
Moderný vonkajší stĺpik na osvetlenie príjazdovej cesty alebo záhrady.LED svetelný zdroj je súčasťou balenia.Svetelný zdroj 6W je rovnaký ako klasická žiarovka s výkonom 47W.Svieti teplým bielym svetlom.Svietidlo spĺňa požiadavky EyeComfort - šetrí a neunavuje vaše oči.
Parametre
TypStojanové
Stupeň krytia (ip)IP44
Počet žiaroviek1
Teplota chromatickosti2700 K
Celkový svetelný tok600 lm
Priemerná životnosť zdroja25000 h
Príkon zdroja6 W
Max. príkon zdroja6 W
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Napätie230 V
FunkcieLED technológia
Záručná doba60 mesiacov
MiestoZáhrada a cesty
Ekvivalent klasickej žiarovky50 W
Celkový príkon svietidla6 W
ŠtýlOstatné
Farba svetlaTeplá biela
SeriesMYGARDEN ARBOUR Philips
VýrobcaPhilips
Podobné produkty
Exteriérové nástenné LED svietidlo Cracks, 1x LED 10w, biele
Nástenné, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Rabalux 71283 - LED stmievateľné nástenné svietidlo TIVRO E 4W/230V s USB portom čierne
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo sivé 2-svetlá IP44 - Pompei
-8 %
Nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Eglo 901077 - LED solárne svietidlo so senzorom PANTETE LED/7,5W/3,7V 65cm IP44
Solárne, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšia nástenná lampa biela vrátane LED 2-svetlo senzor pohybu - Simon
Nástenné, so senzorom pohybu, kovové
Skladom
Moderný vonkajší stĺpikový svietidlo čierny 100 cm IP44 nastaviteľný - Ciara
Sada 2 vonkajších stolných lamp béžových s bielou vrátane dobíjateľného LED - Haard
-24 %
Vonkajšia nástenná lampa biela vrátane LED 6-svetlo IP54 - Silly
Obmedzená ponuka-31 %
Nástenné, kovové
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo biele vrátane LED 2-žiarovkové IP54 - Simon
Moderná vonkajšia nástenná lampa biela vrátane LED 2-svetlo IP54 - Mal
-14 %
Nástenné
Moderný vonkajší stĺpik sivý 65 cm IP44 - Pompei
-6 %
Stojanové
Stojanové vonkajšie svietidlo biele s opálovým tienidlom 70 cm - Odense
-13 %
Stojanové
Eglo 79592 - Vonkajšie nástenné svietidlo FIDELIDAD 1xE27/60W/230V IP44 chróm
-19 %
Nástenné, chrómové, s napätím 230V
Exteriérové nástenné LED svietidlo Line, 1x LED 10w, biele
Na odoslanie o 3 dni
Moderná vonkajšia lampa biela 77 cm IP65 - Nura
Plastové
Stojanové vonkajšie svietidlo biele s opálovým tienidlom 30 cm IP44 - Odense
Globo 32063W - Vonkajšie stropné svietidlo ALCALA 1xGX53/11W/230V IP44
Stropné, s napätím 230V