




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED vonkajší reflektor so senzorom. Spínanie senzorom: 20 s. Dosah senzora: 7 m. Výdrž batérie: 10 h. Napájané 4xD batériami (batérie nie sú súčasťou balenia).
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Senzor pohybu | Ano |
| Hlavný materiál | Plast |
| Farba | Biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 5 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Stupeň krytia (ip) | IP54 |
| Celkový svetelný tok | 480 lm |
| Funkcie | LED technológia/So senzorom/Na batérie, nie sú súčasťou |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 20 W |
| Napätie | 6 V |
| Max. príkon zdroja | 5 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Uhol vyžarovania | 95 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Spôsob zapojenia | Na batérie |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 10 W |
| Series | BATTERY Osram |
| Výrobca | Osram |

S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Plastové, priemer
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, plastové
SkladomDoprava zadarmo
So senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Závesné, stojanové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Závesné, s napätím 230V
Skladom
Stojanové, kovové, priemer
Skladom
Solárne, stojanové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So senzorom pohybu, s napätím 230V, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So senzorom pohybu, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, šírka
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom

Kovové, plastové, priemer
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo