




Rozmery 55×69×19 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvety či bylinky potrebujú pre správny rast ideálne podmienky, v podobe vhodného priestoru, svetla a dostatku závlahy. Plastový vertikálny kvetináč IO2W600S sa postará o to, aby boli rastlinky dostatočne zavlažované a vystavené teplým slnečným lúčom. Kvetináč je vyrobený v prevedení antracit, z pevného a odolného plastu, ktorý je nenáročný na údržbu. Balenie obsahuje 12 kvetináčov, ktoré je možné využiť v interiéri aj exteriéri a vytvoriť z nich originálne zelené záhony, plné rozmanitých kvetov či byliniek, ktoré využijete ako prísadu do jedál. Spodná miska kvetináča zachytí prebytočnú vodu, zabráni jej rozliatiu a zároveň slúži ako pevná základňa celého kvetináča. Rozmery kvetináča sú (ŠxHxV): 68,5x19x54,6 cm.
| Šírka: | 69 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 19 cm |
| Výška: | 55 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Druh rastliny | Na bylinky |
| Vertikálne záhrady | Ano |
| Materiál | Plast |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Veľkosť | Veľké |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Hranaté |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0711 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 3.15 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | IO2W600S |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Antracit |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |

23-43×25-45×25-45 cm, betónový, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
14×30×30 cm, vonkajší, na bylinky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
13×15 cm, plastový, izbový
Skladom
18×18 cm, keramický, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
19×12 cm, betónový, vonkajší
Skladom
10×11 cm, keramický, izbový
Skladom
14×20×16 cm, keramický, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
32×39 cm, samozavlažovací, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
17×19×19 cm, keramický, izbový
Skladom
17×18×12 cm, betónový, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
43×54×34 cm, keramický, izbový
SkladomDoprava zadarmo
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
28×34×34 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
7×14×12 cm, izbový, kovový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
13×16×12 cm, vonkajší, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
12×13×13 cm, keramický, izbový
Skladom
14×17×12 cm, keramický, izbový
Skladom
24×30×30 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
43-56×31-38×37-46 cm, vonkajší, izbový
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom