Odporúčame
Plastový kvetináč na nožičkách DGQL240 24 cm - antracit
Rozmery 18×24×24 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 12 €
- 4. 4. 2024 - 12 €
- 15. 1. 2024 - 13 €
Popis produktu
Skvelým doplnkom aj praktickým pomocníkom, ktorý poskytne priestor pre zasadenie rastlín či kvetín u Vás doma, na záhrade či terase sa stane plastový kvetináč na nožičkách DGQL240 24 cm, ktorý je vyrobený v krásnom prevedení antracit. Vyskladajte si krásny aranžmán z rastlín s týmto jedinečným kúskom, ktorý môžete zladiť s kvetináčmi rovnakého druhu, v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach. Celkové rozmery sú (ŠxHxV): 24x24x18,7 cm. Vyberte si kvetináč podľa Vašich predstáv a zariaďte domácnosť, terasu či záhradu k dokonalosti, veď kvety sú ozdobou, ktorá nesmie chýbať v žiadnej domácnosti.
Rozmery
| Šírka: | 24 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 24 cm |
| Výška: | 18 cm |
Parametre
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Veľkosť | Stredné |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Hranaté |
| Čistá váha výrobcu | 0.44 kg |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0108 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | DGQL240 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Antracit |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Nožičky | Plastové |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Záhradný slnečník Casuar M - béžová
Priemer, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB25S3 25 l - popolavá
34×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom












