



Rozmery 30×77×24 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderný plastový kvetináč na nožičkách DUC800NE 77 cm, vyrobený v krásnom prevedení marengo, dodá nezameniteľný štýl otvoreným priestranstvám, halám, obývačkám či terasám. Betónový efekt a nožičky, na ktorých je postavený, imitujúcich drevo, povyšujú jeho originálnosť na vyššiu úroveň. Na jeho výrobu bol použitý pevný a odolný plast, nenáročný na údržbu. Jeho súčasťou je vkladka, ktorá zabráni vysypaniu zeminy a jeho rozmery sú (ŠxHxV): 77x23,5x30 cm. Dotvorte tú správnu atmosféru v interiéri či exteriéri príjemnou zeleňou v podobe rôznych kvetov, rastlín či byliniek, ktoré Vám budú spríjemňovať každý jeden deň.
| Šírka: | 77 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 24 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Plast, Betón |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Druh rastliny | Na bylinky |
| Mrazuvzdorné | Ano |
| Veľkosť | Veľké |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Hranaté |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 3.12 kg |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0543 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | DUC800NE |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Marengo |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Nožičky | Plastové |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |

24×58×24 cm, vonkajší, plastový
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
30×77×24 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Vonkajší, plastový, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
18×19 cm, keramický, izbový
Skladom
23×24×15 cm, betónový, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
12×18×14 cm, betónový, izbový
Skladom
38×37×33 cm, izbový, kovový
Skladom
16×17 cm, vonkajší, izbový
Skladom
16×20×16 cm, keramický, izbový
Skladom
17×18×12 cm, betónový, izbový
Skladom
20×20×16 cm, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
56×28×40 cm, vonkajší, izbový
Skladom
22×22×6 cm, betónový, vonkajší
Skladom
17×16×8 cm, betónový, izbový
Skladom
Betónový, izbový, malý
Skladom
53×19×19 cm, závesný, keramický
Skladom
Betónový, drevený, izbový
Skladom
17×17×11 cm, betónový, izbový
Skladom
12×26×20 cm, betónový, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
32×33×12 cm, vonkajší, izbový
Skladom
24×30×30 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
Vonkajší, izbový, mrazuvzdorný
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
28×35×35 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
16×17×17 cm, betónový, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
52×32 cm, vonkajší, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom