Porovnajte ceny od 386,57 € do 546 € v 3 e-shopoch:
Konferenčný stolík s úložným priestorom Sevilla - dub craft / čierna
Rozmery 47×100×100 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 386,57 € do 546 €:
Popis produktu
Konferenčný stolík s úložným priestorom Sevilla - dub craft / čierna je moderný a praktický doplnok do každej obývačky. Tento stolík značky HALMAR je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - dyhovanej DTD, ktorá je odolná a ľahko udržiavateľná. Pre jeho čistenie stačí utierať navlhko. Stolík má rozmery 100 cm na šírku, 100 cm na hĺbku a výšku 47 cm. Jeho tmavé farebné prevedenie v odtieňoch dubu a čiernej dodá interiéru eleganciu a modernosť. Hranatý tvar stolíka je ideálny pre umiestnenie do stredu miestnosti alebo vedľa pohovky. Jednou z hlavných vlastností tohto konferenčného stolíka je jeho úložný priestor. Stolík disponuje štyrmi zásuvkami, ktoré poskytujú dostatok miesta na uskladnenie rôznych predmetov ako sú ovládače, časopisy alebo drobnosti, ktoré chcete mať po ruke pri relaxe v obývačke. Tento produkt sa dodáva v demonte a jeho montáž vyžaduje zručnosť. Je určený na celoročné využitie v interiéri. Hmotnosť stolíka je 65,5 kg a s obalom dodávateľa 67 kg. Konferenčný stolík s úložným priestorom Sevilla - dub craft / čierna je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie funkcionality a moderného dizajnu.
Rozmery
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Výška: | 47 cm |
Parametre
| Tvar | Štvorcové |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Lamino |
| S úložným priestorom | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Čistá váha dodávateľa | 65.5 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 3 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 67 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.2003 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Sevilla |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Dub craft / čierna |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Dyhovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Dyhovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Kolieska | Nie |
| Doplňujúce informácie | 4 zásuvky |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Podobné produkty

ASTI-R dub Oasis - moderný konferenčný stolík s rozkladacou doskou
55×100-140×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 dni
Konferenčný stolík Venom U - dub wotan / čierna
55×120×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
NEFRI Dub Wotan/Biela matná - MODERNÝ KONFERENČNÝ STOLÍK S POLIČKOU
42×100×55 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
NEFRI Dub Sonoma/Čierna matná - MODERNÝ KONFERENČNÝ STOLÍK S POLIČKOU
42×100×55 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Konferenčný stolík Ingenio, dub artisan
42×100×55 cm, v dekore dub, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
NEFRI Dub Craft zlatý/Čierna matná - MODERNÝ KONFERENČNÝ STOLÍK S POLIČKOU
42×100×55 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
NEFRI Beton Millenium/Biela matná - MODERNÝ KONFERENČNÝ STOLÍK S POLIČKOU
42×100×55 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Konferenčný stolík PIN olcha
51×90×45 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
PORTO Biely Lesk - MODERNÝ KONFERENČNÝ STOLÍK S LAMELAMI 2v1, NA KOLIESKACH/NOHÁCH
40-45×120×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Na odoslanie o 3 dni
Konferenčný stolík LCT222B56
Kovový, v modernom štýle, matný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kávový stolík LANA Dub Artisan - konferenčný stolík s policou
41×110×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
ASTI-R Matná biela - moderný konferenčný stolík s rozkladacou doskou
55×100-140×60 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
ASTI-R Dub Craft Zlatý/Čierny - moderný konferenčný stolík s rozkladacou doskou
55×100-140×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
LOVA Craft Zlatý dub/Čierny - OVÁLNY KONFERENČNÝ STOLÍK 110 × 60 cm MODERNÝ KÁVOVÝ STOLÍK
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
Konferenčný stolík LCT243K41
80×45 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Béžový konferenčný stolík SIENNA
50 cm, ⌀ 47 cm, okrúhly, rozkladací
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Béžový konferenčný stolík SIENNA
50 cm, ⌀ 47 cm, okrúhly, rozkladací
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
ASTI-R Dub Artisan/Čierny - moderný konferenčný stolík s rozkladacou doskou
55×100-140×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
Konferenčný stolík LCT215K50
Drevený, výškovo nastaviteľný, kovový
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Konferenčný stolík LCT210L01
S úložným priestorom, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Konferenčný stolík PIN wenge
51×90×45 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík LCT243K02
80×45 cm, v modernom štýle, matný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
FOLK betón / čierny, konferenčný stolík, modern
40×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Konferenčný stolík Sita 80x45x80 indický masív mango
45×80×80 cm, drevený, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LOVA Biely/Čierny - OVÁLNY KONFERENČNÝ STOLÍK 110 × 60 cm MODERNÝ KÁVOVÝ STOLÍK
45×110×60 cm, oválny, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
NEFRI Biela matná/Čierna matná - MODERNÝ KONFERENČNÝ STOLÍK S POLIČKOU
42×100×55 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
ASTI-R Dub Hnedý/Čierny - moderný konferenčný stolík s rozkladacou doskou
55×100-140×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
NEFRI Dub hnedý/Čierna matná - MODERNÝ KONFERENČNÝ STOLÍK S POLIČKOU
42×100×55 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
Konferenčný stolík LCT267WE01
45-59×100×50 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
ASTI-P dub artisan / béžová - moderný konferenčný stolík so zdvíhacou doskou
55-67×100×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 dni
Štýlový stolík Escale, 120x80 cm
120×80 cm, v provence štýle, lesklý
Doprava zadarmo
Bambusový piknikový vínny stôl RD44136
Drevený, obdĺžnikový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Šatníková skriňa Gwen 70429 4D - dub sonoma
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom





