




Rozmery 50×80 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 11,21 € do 13,3 €:
Koberčeky do kúpeľne, ktoré majú veľmi jemné, teplé a na dotyk príjemné vlasy z mikrovlákna. Zospodu je špeciálna protišmyková gumová podložka. Môžete ich prať v práčke, po vypraní budú vyzerať ako nové. ▪ výška vlasu:. Cca 35 mm ▪ Celková hmotnosť:. Cca 0,50 kg/m2 ▪ materiál 100% plyš
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Typ | Kúpeľňová |
|---|---|
| Množstvo | Kusové |
| Tvar | Hranaté |
| Materiál | Mikroplyš |
| Funkcie | Protišmykové |
| Farba | Fialová |
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Umiestnenie | Kúpeľňa |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie,Prateľný |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekcia | SILK |
| Rozmer | 50x80 cm |
| Dĺžka | 80 cm |

50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 1 týždeň
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, z polyesteru, okrúhla
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, protišmyková, bavlnená
Skladom
50×70 cm, kúpeľňová, froté
Na odoslanie o 3 dni
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, WC, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
50×70 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
SkladomDoprava zadarmo
Kúpeľňová, protišmyková, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, protišmyková, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
Protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
60×40 cm, kúpeľňová, kusová
Skladom
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 1 týždeň
Protišmyková, z polyesteru, kusová
SkladomDoprava zadarmo
WC, protišmyková, z polyesteru
Na odoslanie o 3 dni
50×70 cm, kúpeľňová, bavlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, z polyesteru, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, protišmyková, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, protišmyková, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
60×90 cm, kúpeľňová, protišmyková
Skladom
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 1 týždeň
50×70 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, protišmyková, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, z polyesteru, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, protišmyková, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, froté, bavlnená
Na odoslanie o 3 dni
Kúpeľňová, protišmyková, z polyesteru
Na odoslanie o 3 dni
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní