Gedy Gedy, FUZZY kúpeľňová predložka, 50x80 cm, 100% polyester, protisklz, sivá, 96FY508008
Rozmery 50×80 cm
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťNa odoslanie o 1 týždeň
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Vlastnosti Značka GEDY Rozmer 50x80 cm Dĺžka 800 mm Šírka 500 mm Farba Šedá Materiál Textilné Hmotnosť / ks 0.65 kg Balenie 1 ks EAN 8003341307335 Taric 57032919 Záruka 2 roky
Rozmery
Šírka:50 cm
Hĺbka:80 cm
Parametre
TypKúpeľňová
MateriálPolyester
MnožstvoKusové
FarbaSivá
Balenie1
Rozmer50x80 cm
Záruka2 roky
Ean8003341307335
Dĺžka (mm)800
Šírka (mm)500
VýrobcaGedy
SériaGedy
Podobné produkty
Gedy Gedy, MOUSSE kúpeľňová predložka, 50x80 cm, 100% polyester, protisklz, sivá, 96MS508008
50×80 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
Sivé kúpeľňové predložky v súprave 3 ks 50x90 cm – Mila Home
50×90 cm, kúpeľňová, v sadách
Skladom
Kúpeľňová predložka TRIVORA 60x100 cm tmavosivá
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
SkladomDoprava zadarmo
Aqualine Aqualine, Kúpeľňová predložka 60x120cm, absorpčná, šedá, PCD014V
60×120 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
Podložka pod nohy pre prácu v stoji STRETCH, Š 1200mm, vlastná dĺžka, čierna
Protišmyková, z polyesteru, kusová
SkladomDoprava zadarmo
Predložka do kúpeľne Marlet, 50x120 cm, krémová
Kúpeľňová, protišmyková, z polyesteru
Na odoslanie o 3 dni
Profod Kúpeľňová predložka 50x70
50×70 cm, kúpeľňová, froté
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňový koberček Miami Viscose sivý kruh
Kúpeľňová, z polyesteru, okrúhla
Sivo-béžové kúpeľňové predložky v súprave 2 ks 60x100 cm – Foutastic
-15 %