



Rozmery 60×120 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Rozmer 60x120 cm Dĺžka 1200 mm Šírka 600 mm Farba Šedá Materiál Polyuretan Druh Kúpeľňová predložka Hmotnosť / ks 1.45 kg Balenie 1 ks EAN 8590913123429 Taric 57050030 Záruka 2 roky
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
| Typ | Kúpeľňová |
|---|---|
| Množstvo | Kusové |
| Tvar | Hranaté |
| Farba | Sivá |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x120 cm |
| Materiál | Polyuretan, Polyuretan |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kúpeľňová predložka |
| Ean | 8590913123429 |
| Dĺžka (mm) | 1200 |
| Šírka (mm) | 600 |
| Séria | Aqualine |
| Výrobca | Aqualine |

Protišmyková, z polyesteru, kusová
SkladomDoprava zadarmo
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
50×70 cm, kúpeľňová, froté
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
50×80 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
SkladomDoprava zadarmo
Kúpeľňová, z polyesteru, okrúhla
Na odoslanie o 1 týždeň
50×80 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, z polyesteru, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
50×80 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
60×400 cm, kúpeľňová, kusová
Skladom
180×60 cm, kusová, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×120 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, protišmyková, z polyesteru
Na odoslanie o 3 dni
Protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Skladom
50×70 cm, kúpeľňová, froté
Na odoslanie o 3 dni
Kúpeľňová, protišmyková, bavlnená
Skladom
80×50 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, WC, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
50×70 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 1 týždeň
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, protišmyková, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, protišmyková, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
40×60 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 1 týždeň
40-50×50-80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
70×45 cm, kúpeľňová, kusová
Skladom
Kúpeľňová, protišmyková, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
60×400 cm, kúpeľňová, kusová
Skladom
Kúpeľňová, protišmyková, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní