Porovnajte ceny od 113 € do 125,9 € v 2 e-shopoch:
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo MODERN LED/80W/230V 3000-6000K + DO
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 113 € do 125,9 €:
História cien
- 30. 5. 2026 - 125,55 €
- 29. 4. 2026 - 125,55 €
- 14. 7. 2025 - 135,04 €
- 30. 5. 2026 - 125,55 €
- 29. 4. 2026 - 125,55 €
- 14. 7. 2025 - 135,04 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
LED dizajnové stropné svietidlo. Vysoko úsporná LED technológia s 2 typmi čipov. Možnosť stmievania a nastavenia farebnej teploty. Farebná teplota: 3000-6000K. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia. Farbu svetla je možné nastaviť aj bežným nástenným vypínačom.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané, Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Hranaté |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 K |
| Funkcie | Stmievateľné diaľkovým ovládačom/Diaľkové ovládanie/LED technológia |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 615 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 80 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 80 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 5600 lm |
| Celkový príkon svietidla | 80 W |
| Series | MODERN Brilagi, DESING Ecolite |
| Výrobca | Brilagi |
Recenzie
Podobné produkty

Brilagi - LED stropné svietidlo MILKY WAY LED/24W/230V 3000/4000/6500K pr. 38 cm
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/18W/230V 3000/4000/6000K priemer 20 cm béžové
LED, s diaľkovým ovládaním, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo FALCON II LED/108W/230V 3000-6500K pr. 80 cm biele + diaľkové ovládanie
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Stropný držiak projektora, pevný - 25 cm
Kovové, zapínané vypínačom, hranaté
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/55W/230V 3000-6500K biela + DO
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/18W/230V 3000/4000/6000K pr. 20 cm biele
LED, s diaľkovým ovládaním, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo MILKY WAY LED/36W/230V 3000K pr. 48 cm
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 97779 - LED Stmievateľné stropné svietidlo ROMAO LED/40W/230V
LED, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo POOL SMART LED/60W/230V priemer 50 cm Wi-Fi Tuya béžové + diaľkové ovládanie
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné svietidlo čierne Lux Sensor Magnetické vrátane LED nabíjateľné - Baleno
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Nástenné svietidlo čierne magnetické vrátane LED nabíjateľné - Baleno
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Inteligentné stropné svietidlo čierne so zlatom vrátane Wifi P45 - VT
LED, plastové, v modernom štýle
Skladom
Orion DL 7-672 - Stropné svietidlo LANDHAUS 1xE27/60W/230V pr. 21 cm mosadz/béžová
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED prisadený luster CERIA 1xE27/40W/230V pr. 45 cm béžová
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné bodové svietidlo Gunmetal 3-svetlá otočné a nastaviteľné - Drain
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo POOL SMART LED/180W/230V, priemer 120 cm, Wi-Fi Tuya, čierne + diaľkový ovládač
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné svietidlo POOL SMART LED/60W/230V 50 cm Wi-Fi Tuya+DO biele
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED Stropné svietidlo JUPITER 1xE27/6W/230V 145x130 mm
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED stropné svietidlo otočné o 360 ° s ventilátorom 2v1
LED, plastové, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Brilagi-LED Stmievateľné svietidlo POOL SMART LED/48W/230V 40 cm Wi-Fi Tuya+DO biele
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšia nástenná lampa čierna a mosadzná 2-svetlo - Rotterdam
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s dymovým sklom - Puck
LED, sklenené, kovové
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľné svietidlo WOODROUND LED/40W/230V 3000-6000K priemer 60 cm+DO
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Retro stropné svietidlo béžové s opálovým sklom - Lila
LED, sklenené, kovové
Skladom
Dizajnové stropné svietidlo čierne s dymovým sklom - Gemma
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Brilagi-LED Stropné svietidlo FALCON WOOD LED/60W/230V 3000/4000/6000K 80 cm drevo
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo sivé 30 cm so zlatým vnútrom - Drum
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Brilagi -LED Stmievateľné svietidlo MATTEO LED/60W/230V 3000-6500K priemer 51,5 cm taupe+diaľkový ovládač
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové stropné svietidlo čierne s dymovým prechodovým sklom - Pillon
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Ecolite LED-WSL-CCT/25W/CR- LED Podhľadové svietidlo LADA LED/25W/230V IP44 čierna
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 49161 - Stropné svietidlo LEAMINGTON 1 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Briloner 7075-416 - LED Stropné svietidlo STAR SKY LED/24,5W/230V pr. 38 cm biela
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové stropné svietidlo FRAME LED/40W/230V 60x60 cm IP44 čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
LED Prisadený panel OREGA N LINX 120 LED/50W/230V 4000K IP40
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stropné svietidlo SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm čierna
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo





