Odporúčame
Dvojdverová vitrína Vinap PB-1W1D - dub artisan / wenge tmavá
Rozmery 207×61×41 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 133 €
- 9. 1. 2025 - 133 €
- 18. 7. 2024 - 121 €
- 4. 4. 2024 - 121 €
- 15. 1. 2024 - 119 €
Popis produktu
Dvojdverová vitrína VINAP PB-1W1D nezostane bez povšimnutia a ohúri nejednu návštevu. Jej jedinečné farebné prevedenie dub artisan dokonale dopĺňa krásne lemovanie dvierok kontrastnou farbou wenge tmavá. Vitrína sa skladá z dvoch dvierok, pričom v jedných je sklenená vitrína. Priestor za dvierkami je prakticky členený, predelený policami. Dvierka sú pre jednoduchšiu manipuláciu doplnené krásnymi vodorovnými čiernymi úchytkami. Pre lepšiu cirkuláciu vzduchu a odvetranie je postavená na hranatých čiernych nožičkách. Celkové rozmery vitríny sú (ŠxHxV): 61,2x41,2x207,7 cm a je dodávaná v demonte. Kolekcia Vinap je nadčasová sektorová zostava, z ktorej jednotlivých prvkov môžete vyskladať dokonalú obývačku, jedáleň, predsieň, pracovňu či spálňu podľa Vašich potrieb a predstáv. Materiál použitý na výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Potešte sa s kolekciou Vinap a zútulnite si svoj interiér s týmto štýlovým nábytkom.
Rozmery
| Šírka: | 61 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 41 cm |
| Výška: | 207 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Sklo, Lamino |
| Dekor | Dub |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.5237 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 57.7 kg |
| Váha s obalom výrobcu | 58.1 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Vinap PB-1W1D |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub artisan / wenge tmavá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 1 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Šatníková skriňa Gwen 70429 4D - dub sonoma
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom



