

Rozmery 4×33×20 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rohová polica veľká Metalia Drôtený program chróm
| Šírka: | 33 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 20 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Tvar | Rohové |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Hĺbka krabice | 45 mm |
| Výška krabice | 380 mm |
| Šírka krabice | 205 mm |
| Záruka na funkčnost | 25 rok |
| Hĺbka (mm) | 195 |
| Výška (mm) | 40 |
| Šírka (mm) | 330 |
| Dĺžka (mm) | 195 |
| Výrobca | Novaservis |

Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
13×31×13 cm, rovná, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
6×30×20 cm, rohová, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
9×28×19 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rovná, v retro štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
89×44×12 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
4×20×20 cm, rohová, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
5×15×28 cm, rovná, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

95×50×100 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
25×25×4 cm, rohová, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
7×17×17 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
10×30×13 cm, rovná, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
95×30×100 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
25×13 cm, rovná, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rohová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
38×36×28 cm, rohová, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
69×60×135 cm, v modernom štýle, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
89×44×12 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×40 cm, rovná, výška
SkladomDoprava zadarmo
50×50 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rovná
Skladom
20×38×9 cm, rohová, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
48×52 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
33×24×178 cm, rohová
Na odoslanie o 1 týždeň
95×30×100 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
12×29×75 cm, rovná
Skladom
35×54 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, rovná
Skladom
Rovná
Skladom