

Rozmery 26×33×20 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Celková výška 260 mm.
| Šírka: | 33 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 20 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Tvar | Rohové |
|---|---|
| Hĺbka krabice | 205 mm |
| Výška krabice | 270 mm |
| Šírka krabice | 335 mm |
| Záruka na funkčnost | 25 rok |
| Hĺbka (mm) | 195 |
| Výška (mm) | 245 |
| Šírka (mm) | 330 |
| Dĺžka (mm) | 195 |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poličky |
| Výrobca | Novaservis |

8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
11×27×13 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8×23 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
204×27×35 cm, v modernom štýle, rovná
SkladomDoprava zadarmo
33×63×10 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom