

Rozmery 9×22×17 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 28,04 € do 28,89 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rohová polička malá hlboká Metalia Drôtený program chróm
| Šírka: | 22 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 17 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Tvar | Rohové |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Záruka na funkčnost | 25 rok |
| Prevedenie | Chrom |
| Hĺbka krabice | 110 mm |
| Šírka krabice | 175 mm |
| Výška krabice | 300 mm |
| Šírka (mm) | 220 |
| Dĺžka (mm) | 170 |
| Výška (mm) | 90 |
| Hĺbka (mm) | 170 |
| Výrobca | Novaservis |

Rohová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
5×30×13 cm, rovná, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
28×29×13 cm, rovná, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rovná
Skladom
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
13×30×5 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
22×66×12 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
9×62×25 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×20×10 cm, rovná, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
5×20×11 cm, rovná, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, rovná, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
92×222×22 cm, rohová
Skladom
Rovná
Skladom
55×66×22 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
15×63×21 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
14×65×26 cm, rovná, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
80×27×110 cm, rovná
Skladom
11×24×3 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, rovná
Skladom
Rohová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
15×63×21 cm, v modernom štýle, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
8×230×10 cm, v modernom štýle, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
42×255×26 cm, rohová
Na odoslanie o 1 týždeň
110×66×20 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
27×66×11 cm, v modernom štýle, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
27×66×6 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
90×222×22 cm, rohová
Skladom
Rohová, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rovná
Skladom
45×30×128 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň