

Rozmery 26×17×17 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 51,42 € do 54,39 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozmer 170 x 170 x 220 mm. Celková výška 260 mm.
| Šírka: | 17 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 17 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Tvar | Rohové |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Hĺbka krabice | 150 mm |
| Výška krabice | 270 mm |
| Šírka krabice | 230 mm |
| Záruka na funkčnost | 25 rok |
| Dĺžka (mm) | 145 |
| Výška (mm) | 245 |
| Hĺbka (mm) | 145 |
| Šírka (mm) | 225 |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poličky |
| Výrobca | Novaservis |

60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
33×63×10 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
204×27×35 cm, v modernom štýle, rovná
SkladomDoprava zadarmo
8×23 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom