







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vianočný svetelný reťazec, ktorý je ideálny na vianočnú výzdobu záhrad.Tento vianočný reťazec je ideálnou voľbou na osvetlenie vianočného stromčeka vysokého 180 cm.Vhodné na vonkajšie aj vnútorné použitie.Vďaka nízkej intenzite svetla slúži ako dekoratívne osvetlenie.Možnosť výberu medzi 8 rôznymi svetelnými režimami (napr. blikanie, prelínanie svetla, stmievanie).Obsahuje časovač 6 h/18 h - svieti 6 hodín a následne sa automaticky vypne na 18 hodín, potom sa opäť zapne.Funkcia pamäte - po zapnutí sa aktivuje naposledy použitý svetelný režim.Farba svetla: teplá biela.Počet LED diód: 200.Dĺžka osvetleného kábla: 20 m.Dĺžka napájacieho kábla: 3 m.Farba kábla: zelená.
| Typ | Vonkajšie |
|---|---|
| Sortiment | Svetelné reťaze |
| Farba | Zelená |
| Štýl | Dekoračný |
| Miesto | Obývačka/Spálňa/Záhrada a cesty |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 4 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 4 W |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 4 W |
| Series | XMAS_1 Solight, Brilagi - LED Christmas outdoor chain 8 functions 25 m |
| Výrobca | Brilagi |

Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, ekologické
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, vnútorné, šírka
Na odoslanie o 3 dni
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Vnútorné
Skladom
Vonkajšie, vnútorné, priemer
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze, vnútorné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšie, svetelné ozdoby
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze, vnútorné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Vonkajšie, svetelné ozdoby, vnútorné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze, vnútorné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze, vnútorné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné, s napätím 230V, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo