




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená dekorácia s motívom zimnej dediny s kostolom je vyrobená z topoľovej preglejky. Dekorácia je s LED podsvietením s pripojením do zásuvky 230 V. Portál má rozmery 53 x 21 x 9,5 cm a je zabalený v darčekovej škatuli s priehľadným vekom. ČESKÝ VÝŤAH OB ES
| Typ | Vnútorné |
|---|---|
| Sortiment | Svetelné ozdoby |
| Farba | Béžová |
| Barva | Prírodné |
| Materiál | Drevo |
| Dřevina | Topoľ preglejka |
| Vzor - motiv | Dedina |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 53 cm |
| Napájení | AC 230V/50 |
| Světelný zdroj | LED |
| Dĺžka | 53 cm |
| Výrobca | AMADEA |

Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Vnútorné
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze, vnútorné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Vnútorné
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Svetelné reťaze
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze, vnútorné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, vnútorné, šírka
Na odoslanie o 4 dni
Vnútorné
Skladom

Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze, vnútorné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
31×44×76 cm, priemer
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, okrúhla, výška
Skladom
Drevená, priemer
Skladom