





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená dekorácia je vyrobená z topoľovej preglejky. Dekorácia je s LED podsvietením s pripojením do zásuvky 230 V. Portál má rozmery 47 x 36,50 x 10 cm a je zabalený v darčekovej škatuli s priehľadným vekom. ČESKÝ VÝŤAH OB ES
| Typ | Vnútorné |
|---|---|
| Barva | Prírodné |
| Materiál | Drevo |
| Dřevina | Topoľ preglejka |
| Vzor - motiv | Strom |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 47 cm |
| Napájení | AC 230V/50 |
| Světelný zdroj | LED |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 47 cm |
| Výrobca | AMADEA |

Vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Svetelné reťaze, vnútorné
Na odoslanie o 1 deň
Vnútorné
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Vonkajšie
Skladom
Vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Vonkajšie, svetelné ozdoby, vnútorné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Svetelné ozdoby, vnútorné
Na odoslanie o 1 deň
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Skladom
Vnútorné
Skladom
Vonkajšie
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšie, svetelné reťaze, vnútorné
SkladomDoprava zadarmo
Vnútorné
Skladom
Drevená
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená
Skladom

Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevený
Skladom


Drevená
Skladom
Drevená
Skladom

39×29 cm, drevená
Skladom
Nástenný, drevený, analogový
Skladom

S vekom, drevený
Skladom

Drevený
Skladom
Drevená
Skladom