Top Light - LED Stmievateľná stolná lampa LILY C LED/5W/230V čierna
3,0(2 hodnotenia)
Parametre
Doporučený typ žiarovkyLED
ZapínanieVypínač
FarbaČierna
FunkcieLED technológia/Stmievateľné so stmievačom/Vypínač na tele svietidla
Spôsob zapojeniaDo zásuvky
ŠtýlOstatné
TypStolná lampa
MiestoObývačka/Spálňa/Pracovňa
Stupeň krytia (ip)IP20
PäticaIntegrovaný LED modul
Max. príkon zdroja5 W
Počet žiaroviek1
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Príkon zdroja5 W
Ekvivalent klasickej žiarovky35 W
Teplota chromatickosti3000 K/4500 K/6500 K
Celkový svetelný tok450 lm
Priemerná životnosť zdroja30000 h
Napätie230 V
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom2
Záručná doba36 mesiacov
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Celkový príkon svietidla5 W
Typ zástrčkyC
SeriesLILY Top Light
VýrobcaTOP LIGHT
Recenzie
3.0
2 hodnotenia
5
0 x4
0 x3
2 x2
0 x1
0 x
Používateľské recenzie
Neprihlásený používateľ
Na stolní desce základ lampy neudrží rovinu a hýbe se.
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
Neprihlásený používateľ
Chtěla jsem lampičku na čtení a tato se mi líbila. Protože se nevyznám v současném značení, spolehla jsem se na údaj, že má ekvivalent 35 W, ostatní lampičky byly slabší. Bohužel na čtení téměř nevidím. Tím si ale nestěžuji na samotný výrobek, ale na malý výběr silnějších lampiček na čtení.
Stiahnuté z Heureky
Podobné produkty
Lampa s efektom západu slnka Sulam InnovaGoods, 3354
Zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Moderná stolná lampa čierna bez tienidla - Simplo
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Retro stolná lampa čierna nabíjateľná IP44 - Granny
-13 %
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Retro stolná lampa tmavá bronzová nabíjateľná IP44 - Granny
-13 %
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Vonkajšia stolná lampa čierna nabíjateľná 3-stupňovo stmievateľná - Keira
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Stolná lampa čierna nabíjateľná vrátane LED a stmievača IP54 - Jude
Stolná lampa FELIX 1xGU10/9W/230V čierna
Zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderná stolná lampa čierna - Thijmen
-19 %
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Sada 2 čiernych nabíjateľných stolových lámp 40 cm IP54 - Jude
BERGE LED stolná lampa 5W - AMSTERDAM
-38 %
Dostupné v 2 e-shopoch
-38 %
Vonkajšia stojaca lampa čierna 65 cm - Mushroom
Obmedzená ponuka-22 %
SkladomDoprava zadarmo
Moderná stolná lampa s textilným tienidlom čierna so zlatom - VT 1
-10 %
Top Light - LED Stmievateľná dotyková stolná lampa LED/6,5W/230V čierna
LED, zapínaná vypínačom
Zuma Line SM-612-BL - LED Stmievateľná stolná lampa LED/5W/230V čierna
Brilagi - LED stolová lampa MILLA 4xG9/3W/230V čierny chróm/biela
-6 %
LED, zapínaná vypínačom, kovová
Moderná stolná lampa biela nabíjateľná - Maloi
-12 %
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
Stolná lampa zlatá/mosadzná s čiernym ľanovým tienidlom 35 cm - Parte
Retro stolná lampa guľatá nabíjateľná IP44 - Granny
-15 %
Retro stolná lampa zlatá nabíjateľná IP44 - Granny
Brilliant - Stolná lampa SIGRUN 1xE14/28W/230V lesklý chróm
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík, kovová
Klasická stolná lampa mosadz bez tienidla - Simplo
So stmievačom, zapínaná vypínačom
Osram - LED stmievateľná stolná lampa PANAN LED/7W/230V
LED, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
Čierna stolná lampička Denmark black mat - Ø 4.5 * 16cm / E27
Na písací stôl, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Sada 2 nabíjateľných stolových lámp sivých 40 cm IP54 - Jude
-12 %