



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED interiérové svietidlo podporujúce rast rastlín. Moderný doplnok pre vnútorné záhradníctvo. Vďaka nastaviteľnej výške a funkcii automatického časovača poskytuje optimálne svetelné podmienky pre bylinky, kvety a okrasné rastliny. Výborne funguje na jeseň a v zime, keď je prirodzeného svetla málo. Jednoduché ovládanie vypínačom na napájacom kábli. Nastaviteľný časovač: 2 h, 4 h alebo 8 h. 4-stupňové stmievanie: 25 %, 50 %, 75 %, 100 %. Výber z 3 farieb svetla pre optimálny rast rastlín: zelené, modré, červené. PPF: 4,7 μmol/s.
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| Stmievač | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Čierna |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 5 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Teplota chromatickosti | 1300 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Stolná lampa |
| Funkcie | Vypínač na tele svietidla/LED technológia/Stmievateľné krokovo |
| Napätie | 5 V |
| Max. príkon zdroja | 5 W |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index podania farieb (cri) | 95 Ra |
| Miesto | Kuchyňa/Obývačka |
| Spôsob zapojenia | USB |
| Celkový príkon svietidla | 5 W |
| Typ zástrčky | USB |
| Series | PLANT LAMP Kobi, VERDI Kobi |
| Výrobca | Kobi |

So stmievačom, v rustikálnom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Zapínaná vypínačom, drevená, priemer
Skladom
Na písací stôl, v rustikálnom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Zapínaná vypínačom, kovová, priemer
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaná vypínačom, kovová
Skladom
Zapínaná vypínačom, kovová, priemer
Skladom
Na písací stôl, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
Na písací stôl, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, kovová
Skladom
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík, sklenená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, sklenená, priemer
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Skladom
V rustikálnom štýle, v provence štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na písací stôl, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, priemer
Skladom
Na písací stôl, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
Na písací stôl, v rustikálnom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, kovová, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Na písací stôl, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
Na písací stôl, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
Na písací stôl, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, drevená
Skladom
LED, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo