
Šatníková skriňa Greta, sonoma
205×200×62 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmoRozmery 213×228×60 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 399 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vešiaková skriňa so zrkadlami MATISA Materiál: laminovaná DTD Farba: dub sonoma/biela Rozmery (ŠxHxV): 228x60x213 cm Hrúbka materiálu: 1,6 cm Zrkadlo (ŠxV): 34x174,4 cm Rozmery dvere (ŠxV): 65x202,4 cm Rozmery police (ŠxH): 111,6x50 cm Hrúbka police: 2,2 cm Nosnosť police: 5 kg 4-dverová Skriňa so zrkadlami S vešiakovou tyčou Policová S úchytkami na 2 dverách Dvere so zrkadlami nemajú úchytku Vhodná do spálne alebo predsiene Odporúčame pripevniť k stene Kvalitný slovenský výrobok Dodávané v demonte
| Šírka: | 228 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 213 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet dverí | Štvordverové |
| Úložný priestor | Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné, So zrkadlom |
| Výrobca | Kondela |

205×200×62 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
80×133×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
200×100×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
154×63×34 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
175×239×40 cm, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
193×45×55 cm, v dekore dub, jednodverový
Na odoslanie o 2 týždne
154×63×34 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, v modernom štýle
Skladom
210×250×60 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
190×200×56 cm, v dekore dub, s poličkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
40×125×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

40×125×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
210×127×60 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
216×235×61 cm, trojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
216×250×60 cm, v dekore dub, trojdverový
SkladomDoprava zadarmo
193×85×55 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 12 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
200×120×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
200×202×62 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
210×60×60 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
110×60×50 cm, so závesnou tyčou, v modernom štýle
Skladom
210×200×62 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
195×50×40 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, trojdverový, s poličkami

40×164×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
197×166×53 cm, v dekore dub, trojdverový
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
220×253×66 cm, trojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
200×120×60 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo