Porovnajte ceny od 103 € do 152 € v 7 e-shopoch:
Regál REG-19 - dub sonoma / čierna
Rozmery 190×90×30 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 7 e-shopov v cenovom rozpätí od 103 € do 152 €:
História cien
- 28. 5. 2026 - 116,59 €
- 22. 5. 2026 - 117,34 €
- 16. 5. 2026 - 117,31 €
- 8. 5. 2026 - 117,32 €
- 24. 4. 2026 - 117,29 €
- 18. 4. 2026 - 117,32 €
- 11. 4. 2026 - 116,92 €
- 28. 3. 2026 - 116,76 €
- 19. 3. 2026 - 119 €
- 14. 3. 2026 - 117,54 €
- 6. 3. 2026 - 116,72 €
- 28. 2. 2026 - 116,86 €
- 20. 2. 2026 - 123,16 €
- 14. 2. 2026 - 124,1 €
- 7. 2. 2026 - 122,38 €
- 1. 2. 2026 - 121,5 €
- 24. 1. 2026 - 121,74 €
- 16. 1. 2026 - 120,86 €
- 10. 1. 2026 - 120,8 €
- 3. 1. 2026 - 121,58 €
- 20. 12. 2025 - 121,44 €
- 13. 12. 2025 - 121,52 €
- 5. 12. 2025 - 124,65 €
- 27. 11. 2025 - 120,06 €
- 18. 11. 2025 - 121,02 €
- 14. 11. 2025 - 120,32 €
- 1. 11. 2025 - 120,68 €
- 25. 10. 2025 - 120,66 €
- 18. 10. 2025 - 120,7 €
- 11. 10. 2025 - 121,9 €
- 4. 10. 2025 - 121,94 €
- 27. 9. 2025 - 121,88 €
- 13. 9. 2025 - 121,9 €
- 3. 9. 2025 - 121,74 €
- 27. 8. 2025 - 121,3 €
- 23. 8. 2025 - 121,28 €
- 16. 8. 2025 - 121,36 €
- 9. 8. 2025 - 121,4 €
- 2. 8. 2025 - 121,26 €
- 26. 7. 2025 - 123,1 €
- 20. 7. 2025 - 123,18 €
- 12. 7. 2025 - 123,15 €
- 4. 7. 2025 - 123,17 €
- 16. 4. 2025 - 124,95 €
- 2. 4. 2025 - 125,14 €
- 29. 3. 2025 - 125,36 €
- 22. 3. 2025 - 125,34 €
- 15. 3. 2025 - 125,2 €
- 8. 3. 2025 - 125,22 €
- 1. 3. 2025 - 125,2 €
- 22. 2. 2025 - 123,65 €
- 15. 2. 2025 - 125,89 €
- 8. 2. 2025 - 123,8 €
- 31. 1. 2025 - 120,16 €
- 23. 1. 2025 - 120,56 €
- 18. 1. 2025 - 120,44 €
- 28. 5. 2026 - 103 €
- 22. 5. 2026 - 102,9 €
- 16. 5. 2026 - 102,7 €
- 8. 5. 2026 - 102,8 €
- 24. 4. 2026 - 102,6 €
- 18. 4. 2026 - 102,8 €
- 11. 4. 2026 - 102,6 €
- 28. 3. 2026 - 101,8 €
- 19. 3. 2026 - 103 €
- 14. 3. 2026 - 103 €
- 6. 3. 2026 - 98,7 €
- 28. 2. 2026 - 98,7 €
- 20. 2. 2026 - 108,6 €
- 14. 2. 2026 - 108,9 €
- 7. 2. 2026 - 109 €
- 1. 2. 2026 - 108,6 €
- 24. 1. 2026 - 108,9 €
- 16. 1. 2026 - 108,8 €
- 10. 1. 2026 - 108,5 €
- 3. 1. 2026 - 109,3 €
- 20. 12. 2025 - 108,6 €
- 13. 12. 2025 - 109 €
- 5. 12. 2025 - 111,6 €
- 27. 11. 2025 - 103 €
- 18. 11. 2025 - 107,8 €
- 14. 11. 2025 - 105,4 €
- 1. 11. 2025 - 107,8 €
- 25. 10. 2025 - 107,8 €
- 18. 10. 2025 - 107,8 €
- 11. 10. 2025 - 107,8 €
- 4. 10. 2025 - 107,8 €
- 27. 9. 2025 - 107,8 €
- 13. 9. 2025 - 107,8 €
- 3. 9. 2025 - 107,8 €
- 27. 8. 2025 - 105,9 €
- 23. 8. 2025 - 105,9 €
- 16. 8. 2025 - 105,9 €
- 9. 8. 2025 - 105,9 €
- 2. 8. 2025 - 105,9 €
- 26. 7. 2025 - 105,9 €
- 20. 7. 2025 - 106,9 €
- 12. 7. 2025 - 106,9 €
- 4. 7. 2025 - 106,9 €
- 16. 4. 2025 - 106,9 €
- 2. 4. 2025 - 105,8 €
- 29. 3. 2025 - 105,9 €
- 22. 3. 2025 - 105,8 €
- 15. 3. 2025 - 105,6 €
- 8. 3. 2025 - 105,7 €
- 1. 3. 2025 - 105,6 €
- 22. 2. 2025 - 98,95 €
- 15. 2. 2025 - 105,5 €
- 8. 2. 2025 - 98,86 €
- 31. 1. 2025 - 98,86 €
- 23. 1. 2025 - 98,86 €
- 18. 1. 2025 - 98,86 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Regál REG-19 zaujme na prvý pohľad svojim industriálnym štýlom. Na kovovej konštrukcii, vyrobenej z práškovo lakovanej ocele čiernej farby sú umiestnené poličky, vyrobené z dyhovanej nábytkovej dosky v prevedení dub sonoma. Na pravej strane sú police dlhšie a na ľavej kratšie. Dovoľte mu stať sa súčasťou Vašej domácnosti a dožičte si tak viac odkladacieho priestoru na Vaše knihy, fotografie, suveníry, kvetiny či iné drobnosti. Rozmery regála sú (ŠxHxV): 90x30x190 cm a je dodávaný v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 190 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Materiál | Lamino, Kov |
| Tvar | Rovné |
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Hnedá |
| Štýl | Industriálny |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Čistá váha dodávateľa | 21.4 kg |
| Váha s obalom dodávateľa | 21.9 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0857 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | REG-19 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma / čierna |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Kov |
| Materiál (slovne) | Práškovaná oceľ / dyhovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Dyhovaná DTD |
| Druh kovu | Oceľ |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Polička | Áno |
| Počet poličiek | 5 |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Výrobca | Halmar |
Recenzie
Podobné produkty

Knižnica TAYLOR SONOMA 5 políc, 153x66cm
153×66×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Policový regál LLS60B88V1
Rohový, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Polica na knihy LLS062B01
186×66×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Univerzálna polica
Kovový, drevený, matný
Dostupné v 2 e-shopoch

Knižnica TAYLOR 6 políc 186x66 cm, rustikálne hnedá
186×66×30 cm, kovový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Knižnica TAYLOR 6 políc 186x66 cm, rustikálne hnedá
186×66×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Polica na knihy LLS082B48
Matný, rovný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Polica BSC034B01
96×38×30 cm, kovový, rovný
Na odoslanie o 1 týždeň
Knižnica TAYLOR SONOMA 4 police, 120x66cm
120×66×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Polica LLS060B11
Drevený, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Knižnica TAYLOR SONOMA 14 políc, 166x158 cm
166×158×24 cm, kovový, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Otvorený policový regál TYP IV, 600 x 460 x 2020 mm, čierna
202×60×46 cm, kovový, matný
SkladomDoprava zadarmo
Regál LORAS R1 176x120 cm
176×122×42 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Polica BSC33BK
Matný, rovný
Na odoslanie o 1 týždeň
Regál TAYLOR ARTISAN 4 police 120x66 cm
120×66×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Polica LLS100B01
Drevený, matný, rovný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Regál LORAS R1 176x120 cm
176×122×42 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica LLS061B11 sonoma
Drevený, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Industriálna polica LLS55BX
V rustikálnom štýle, matný, rovný
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Paletový regál – prídavný modul, konfigurovateľné úrovne a rozmery
Kovový, lesklý, rovný
Doprava zadarmo
Policový regál LLS107B11
Drevený, matný, rovný
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Polica Atmosphere Gota 6586, 110 cm čierna
Kovový, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Policový regál LLS107K01
166×158×24 cm, kovový, drevený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Polica LLS114B01
173×120×30 cm, kovový, drevený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Policový regál LLS107B56
166×158×24 cm, kovový, drevený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Rohový policový regál, 1800 x 900 x 600 mm, nosnosť 175 kg
179×90×60 cm, kovový, rohový
SkladomDoprava zadarmo
Policový kovový regál POWER, základná sekcia, 1970x1010x400 mm, tmavo šedý
197×101×40 cm, kovový, lesklý
SkladomDoprava zadarmo
Skladový regál TOUGH, základná sekcia, 2000x1900x1000 mm, 4 drevené police
190×200×100 cm, kovový, drevený
SkladomDoprava zadarmo
Regál s písacím stolom DECO s 5 policami, 185x85x35/52,5 cm
185×85×35-53 cm, kovový, drevený

Úložná polica LLS082B56
186×80×30 cm, kovový, drevený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Skladový regál TOUGH, základná sekcia, 2500x1900x1000 mm, 4 drevené police
190×250×100 cm, kovový, drevený
SkladomDoprava zadarmo
Regál s 3 policami Autronic GD-213 OLW – industriálny regál staré drevo
Kovový, drevený, v dekore dub
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) ISWB20S3 20 l - sivý kameň
33×23×40 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom



