Porovnajte ceny od 399 € do 499 € v 2 e-shopoch:
Hliníková pergola Handan 300x300 cm - čierna / béžová
Rozmery 230×300×300 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 399 € do 499 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 50 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 25. 5. 2026 - 449 €
- 29. 4. 2026 - 449 €
- 14. 1. 2026 - 457,05 €
- 6. 1. 2026 - 452 €
- 25. 5. 2026 - 399 €
- 29. 4. 2026 - 399 €
- 14. 1. 2026 - 415,1 €
- 6. 1. 2026 - 405 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Doprajte si luxus vo svojej záhrade. Ukryte sa v lete do príjemného tieňa pod zaujímavú hliníkovú pergolu HANDAN 300x300 cm. Táto veľmi pekná a praktická dekorácia dokáže vo Vašej záhrade skrášliť, zvýrazniť a ozvláštniť prostredie na nepoznanie. Pergoly sú veľmi obľúbené tieniace prostriedky v rôznych dovolenkových destináciách, kde si dovolenkári užívajú slnečné dni. Urobte si dovolenku doma, pod touto nádherou. Pevná hliníková konštrukcia s hrúbkou 80x80 mm, 30x60 mm a 25x25 mm, je doplnená oceľovými rúrkami na streche s hrúbkou 19 mm v čiernej farbe, v kombinácií s béžovou tieniacou plachtou vyrobenej z polyesteru 180 g s vrstvou PA (polyamid) zatieni pred slnečnými lúčmi a skryje pred jemným letným dažďom. V prvom rade však poskytne dostatočný priestor na oddych o rozlohe 300x300 cm s výškou 230 cm. Nalaďte sa na leto. Oddychujte, oslavujte alebo grilujte v jej pohodlnom tieni.
Rozmery
| Šírka: | 300 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 300 cm |
| Výška: | 230 cm |
Parametre
| Materiál konštrukcie | Kov |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie | Voľne stojace |
| Čistá váha dodávateľa | 26 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1898 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 28 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Handan |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Mimo sezóny uschovať |
| Farebné prevedenie (primárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Čierna / béžová |
| Materiál (primárny) | Kov |
| Materiál (slovne) | Hliník / polyester / oceľ |
| Druh kovu | Hliník |
| Doplňujúce informácie | Pevná konštrukcia |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Letná sezóna |
| Priestorové určenie | Do záhrady |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Tvar | Hranatý |
| Materiál | Hliník / polyester / oceľ |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Podobné produkty

Jokomisiada Záhradná PERGOLA Para Sole ESTIVO 3x3x2,4m Vodotesná strecha SP0835
240×300×300 cm, kovová, voľne stojaca
SkladomDoprava zadarmo
Slnečná plachta 4x4 m 160 g/m2 SPRINGOS SN0054 - grafitová
400×400 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
Blumfeldt Pantheon Cortina pergola 3x4 m, odolná voči poveternostným vplyvom, hliník, prášková farba, rolety
Kovová, voľne stojaca

Bočná markíza 160 x 300 cm SPRINGOS AW0002 - tmavosivá
160×300 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
Bočná markíza 180 x 400 cm SONGMICS GSA184G
180×400 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
Záhradná hliníková pergola do steny 6x3 m (antracit)
600×300 cm, kovová, k stene
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Blumfeldt Pantheon Robust, pergola, 3 x 4 m, s bočnými roletami, práškovo lakovaná oceľ odolná voči poveternostným vplyvom
300×400 cm, kovová, voľne stojaca

TRENDIE Pergola biela 3x4m
230×400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
TRENDIE Pergola biela 3x4m
230×400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
TRENDIE Pergola sivá s béžovou strechou 2x3m
230×300×200 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
TRENDIE Pergola sivá s béžovou strechou 2x3m
230×300×200 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bočná markíza 160 x 350 cm SONGMICS GSA165G02
160×350 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
TRENDIE Pergola sivá 3x4m
230×400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
TRENDIE Pergola sivá 3x4m
230×400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bočná markíza 180 x 350 cm SONGMICS GSA185T02
180×350 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
Bočná markíza 180 x 350 cm SONGMICS GSA185E
180×350 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
Slnečná plachta 4x4 m 160 g/m2 SPRINGOS SN0053 - béžová
400×400 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
Pultová bioklimatická pergola s lamelami 3 x 4 M
Skladom
Ochranná bariéra 85x13-160cm Ruhhy 19380
85×160 cm, kovová, k stene
Skladom
Hliníková bioklimatická pergola s lamelami 5.8 x 4 M
Skladom
Pergola 436 x 305 cm (čierna + transparentná polykarbonát)
436×305 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Záhradná hliníková pergola do steny 4x3 m (antracit)
400×300 cm, kovová, k stene
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Bioklimatická pergola POSITO 4x3m krémová - voľne stojaca dodanie: BEZ MONTÁŽE
400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
Bioklimatická pergola Noela antracit PREMIUM 3x4 m Farba lamiel: Biela
300×400 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
Vertikálna markíza 140 x 250 cm SONGMICS GSA145BE
250×140 cm, kovová, k stene
Skladom
Bočná markíza 180 x 350 cm SPRINGOS AW0006 - sivá
180×350 cm, kovová, k stene
SkladomDoprava zadarmo
Bioklimatická pergola POSITO 6x3m antracit - voľne stojaca dodanie: BEZ MONTÁŽE
600×300 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
Pergola HWC-J63 so strechou a bočnou stenou 3x3m - krémová
255×300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Pergola 557 x 305 cm (čierna + šedý polykarbonát)
557×305 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Bioklimatická pergola POSITO 4x3m antracit - voľne stojaca dodanie: BEZ MONTÁŽE
400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
Balkónová markíza APOLLO 250 cm
Skladom
DEOKORK Záhradná hliníková pergola do stien 4x4 m (antracit)
400×400 cm, kovová, k stene
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom




